Prezidentė Dalia Grybauskaitė

Atsakingas Lietuvos verslas – visos valstybės sėkmei

2015-06-10

Trečiadienis, birželio 10 d. (Vilnius). Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė Valdovų rūmuose pasveikino Lietuvos verslo lyderių apdovanojimų dalyvius bei laureatus. Penktus metus dienraščio „Verslo žinios“ organizuojamame renginyje renkami pažangiausi, sumaniausi ir geriausi mūsų šalies verslininkai.

Prezidentės teigimu, aukščiausius tarptautinius standartus atitinkantis verslas yra tapęs daugelio Lietuvos žmonių pasididžiavimu. Tai – ambicingų, kūrybingų ir išmintingų vadovų nuopelnas.

„Geriausių vadovų siekis tobulėti, nuoseklumas ir drąsūs sprendimai lemia Lietuvos verslo sėkmę. Jie geba motyvuoti, įkvėpti ir ugdyti savo darbuotojus, taip prisidėdami prie iškilios valstybės kūrimo“, - sakė šalies vadovė.

Prezidentė pabrėžė, kad sąžiningi, į valstybės gerovę orientuoti vadovai, gali užtikrinti subalansuotą ekonomikos augimą. Jie supranta, kad didžiausias mūsų ekonomikos turtas – tai žmonės, o svarbiausias jos tikslas – Lietuvos piliečių gerovė.

Lietuvos verslo lyderių laimėtojai buvo atriknti iš 700 įmonių. Kompanijų atstovai varžėsi 9 apdovanojimų kategorijose, iš kurių pagrindinė – metų vadovo nominacija. Apdovanojimų laimėtojus rinko speciali ekspertų komisija.

Prezidentės spaudos tarnyba

Informacija atnaujinta 2015.06.10 18:35

Atgal