Prezidentė Dalia Grybauskaitė

Bendradarbiavimas su JAE - naujos galimybės Lietuvos verslui

2014-06-18

Trečiadienis, birželio 18 d. (Vilnius). Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko su Jungtinių Arabų Emyratų užsienio reikalų ministru šeichu Abdullah bin Zayed Al Nahyan, su kuriuo aptarė dvišalių ryšių stiprinimo galimybes ir bendradarbiavimą tarptautinėse organizacijose.

Šalies vadovės teigimu, ekonominių ryšių stiprinimas su viena turtingiausių pasaulio valstybių Jungtiniais Arabų Emyratais atvers naujas galimybes Lietuvos verslui ir žmonėms.

Pasak Prezidentės, ypač perspektyvios bendradarbiavimo sritys yra investicijų skatinimas, maisto produktų eksportas ir moderniosios technologijos. Todėl būtina siekti, jog būtų užbaigtos derinti ir pasirašytos dvišalės sutartys dėl investicijų apsaugos bei dvigubo apmokestinimo išvengimo, kurios palengvins dvišalius prekybinius ryšius ir verslo bendradarbiavimą.

Susitikime taip pat kalbėta apie galimybes bendradarbiauti mokslinių tyrimų ir studentų mainų srityse, saugumo situacija Ukrainoje, aptarta padėtis Artimuosiuose Rytuose.

Nuotraukos: R. Dačkus

Prezidentės spaudos tarnyba

Informacija atnaujinta 2014.06.18 11:38

Atgal