Prezidentė Dalia Grybauskaitė

Citatos

Sausis Vasaris Kovas Balandis Gegužė Birželis Liepa Rugpjūtis Rugsėjis Spalis Lapkritis Gruodis
2009-12-09
"Korupcija išsikerojusi daugelyje gyvenimo sričių. Siekdami sustabdyti jos plitimą - turime pradėti kiekvienas nuo savęs. Būkime nepakantūs kiekvienam laukiančiam kyšio ir kiekvienam tiesiančiam ranką jį duoti."
2009-12-07
"2010 metai - lemiami metai mūsų valstybei. Nuo Lietuvos politikų atsakomybės priklausys, ar gebėsime priimti valstybės biudžetą, įgyvendinti struktūrines Sodros reformas ir atsakingai žiūrėti į šalies skolą."
2009-12-06
"Senatvės pensija yra žmogaus uždirbta ir yra jo privati nuosavybė. Esu griežčiausiai nusiteikusi ginti visus labiausiai pažeidžiamus visuomenės sluoksnius, tačiau atsižvelgdama į nelengvą šalies ekonominę situaciją, visgi pasisakau už kai kurių išmokų mažinimą numatant jų kompensavimo mechanizmą."
2009-12-05
"Labdara ir savanorystė turi būti širdyje visą gyvenimą. Kai Lietuvoje nėra lengva, kviečiu pasidalinti tuo, ką turite geriausio. Tik taip Lietuva greičiau atsistos ant kojų. Dabar, kai šalį yra apėmęs ne tik ekonominis ir dvasinis sunkmetis, labai svarbu, kad labdaros ir savanorystės dvasia išliktų gyva."
2009-12-04
"LEO LT istorija pabaigta, valstybės turtas sugrąžintas. Sandoris panaikintas pačiu naudingiausiu visuomenei būdu. Pasiektas susitarimas užtikrina, kad nė viena šalis viena kitai ateityje neturės jokių pretenzijų. Tai pavyzdys, kad klausimai tarp valstybės ir verslo gali būti sprendžiami dalykiškai."