Prezidentė Dalia Grybauskaitė

Citatos

Sausis Vasaris Kovas Balandis Gegužė Birželis Liepa Rugpjūtis Rugsėjis Spalis Lapkritis Gruodis
2010-06-15
"Prieš septyniasdešimt metų prasidėjęs okupacinis režimas palietė kiekvieną šeimą. Birželio 15-osios naktis visuomet išliks gyva ir tiesioginių jos liudininkų, ir vėlesnių kartų atmintyje. Šiandien pagerbiame ir pirmąjį Lietuvos pasienietį A. Barauską, tą tragišką naktį ištikimai gynusį Lietuvos sieną ir žuvusį atliekant pareigą Tėvynei. Lenkiamės visiems, už Lietuvą žuvusiems, tremties, lagerių ir kalėjimų siaubą patyrusiems žmonėms."
2010-06-14
"Šiandien mes gedime dėl prarastų nekaltų gyvybių, dėl žiaurumo ir neteisybės. Tačiau tai ne tik Gedulo, bet ir Vilties diena. Viltis visada sujungia praeitį ir ateitį, skausmą dėl visų tų, kuriuos tremtis išplėšė iš Lietuvos, ir tikėjimą, kad tai daugiau niekada nepasikartos, nes žmogaus gyvybė - pati didžiausia vertybė."
2010-06-06
"Būti geru Tėvu - labai didelė atsakomybė, reikalaujanti kantrybės, išminties ir atsidavimo. Tėvo diena, kaip ir tėvo vaidmuo šeimoje, buvo nepagrįstai primiršta. Todėl šiandien pasveikinkime mūsų Tėvus, kurie perduoda gyvenimišką patirtį, tiesą, santūrumą ir atkaklumą."