Prezidentė Dalia Grybauskaitė

Citatos

Sausis Vasaris Kovas Balandis Gegužė Birželis Liepa Rugpjūtis Rugsėjis Spalis Lapkritis Gruodis
2011-05-09
"Gyvendami globalėjančiame pasaulyje suvokiame, kaip svarbu išsaugoti tautos identitetą. Europos diena atskleidžia didelę Europos šalių kultūrų bendradarbiavimo patirtį. Išnaudokime ją, kurkime europietišką Lietuvą, neprarasdami savitumo."
2011-05-03
"Prieš 220 metų pirmi Europoje ir antri pasaulyje priėmę rašytinę Konstituciją pademonstravome ypatingą demokratinį sąmoningumą. Gegužės 3-osios Konstitucijoje įtvirtintos vertybės įkūnijo apsisprendimą siekti įstatymo viršenybės, laisvės ir teisingumo idealų, kuriais vadovaudamiesi mes kuriame savo valstybę ir šiandien."
2011-05-01
"Šią dieną kiekvienas prisimename didžiausios pagarbos vertą žmogų - savo Mamą. Negailėkime joms šilčiausių padėkos žodžių! Kartu su Motinų iš kartos į kartą perduodama išmintimi ir kantrybe gaunamos gerumo ir atjautos pamokos. Jų nuoširdi meilė - šeimų stiprybės ir valstybės pagrindas."
2011-05-01
"Jau septynerius metus esame unikalaus viena kitai padedančių Europos valstybių junginio dalis. Būdami skirtingi, papildydami vieni kitus ir laikydamiesi išvien kuriame saugesnį pasaulį. Narystė ES - tai ne tik naujos galimybės, bet ir atsakomybė už savo ir visos Europos ateitį."