Prezidentė Dalia Grybauskaitė

Citatos

Sausis Vasaris Kovas Balandis Gegužė Birželis Liepa Rugpjūtis Rugsėjis Spalis Lapkritis Gruodis
2012-05-14
"Laisvė brangesnė už gyvybę. Tai - Romo Kalantos žinia, kuri jau 40 metų yra gyva mūsų atmintyje. Jo meilė Tėvynei ir jaunatviškas idealizmas įkvepia mus ir šiandien."
2012-05-07
"Sveikinu visus su Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos diena! Lietuviško žodžio vedami atkūrėme valstybę ir iškovojome teisę kalbėti laisvai. Kalba, dėl kurios kovojo mūsų tėvai ir seneliai, šiandien yra gyva. Tai mūsų tautos vienybės ir tapatybės pamatas. Saugokime ir gerbkime ją!"
2012-05-06
"Mielos mamos, gerumu, kantrybe ir dėmesiu Jūs mokote savo vaikus būti atsakingus ir padėti vienas kitam. Nuoširdumas ir pagalba artimui - stiprios visuomenės pagrindas. Ačiū Jums, brangios mamos, už suteiktą gyvybę, skleidžiamą meilę ir šviesą. Už viską, ko pasiekiame, esame dėkingi Jums. Nuoširdžiai sveikinu Motinos dienos proga!"
2012-05-01
"Aštuonerius metus Lietuva yra Europos Sąjungos narė. Būdami joje kartu su kitomis Europos valstybėmis turime galimybę atsakingai kurti savo ateitį, didinti ekonominę gerovę ir stiprinti saugumą. Nuoširdžiai sveikinu visus Lietuvos žmones!"