Prezidentė Dalia Grybauskaitė

Citatos

Sausis Vasaris Kovas Balandis Gegužė Birželis Liepa Rugpjūtis Rugsėjis Spalis Lapkritis Gruodis
2013-08-31
"Minime jau dvidešimtąsias Rusijos kariuomenės išvedimo iš Lietuvos metines. Vienu balsu kalbėjusi Lietuva be ginklo laimėjo istorinę pergalę. Niekam nekilo abejonių, kad mūsų atstovų derybiniuose portfeliuose buvo sudėta vieninga visos šalies pozicija. Šis įvykis - tai istorijos pamoka, kiek daug pasiekia šalys, kurių gyventojus kritiniu momentu suvienija nepalaužiami, nepaperkami ir neišduodami principai"
2013-08-23
"Europos diena stalinizmo ir nacizmo aukoms atminti ir Baltijos kelio diena - mūsų tautos istorija. Atimtą Lietuvos Nepriklausomybę tvirtai susikibę rankomis susigrąžinome Baltijos kelyje. Ši diena tapo šviesiausia ir prasmingiausia mūsų Laisvės išraiška. Laisvės gyventi, mąstyti ir veikti. Laisvės būti kartu, kurti ir tikėti Lietuva"
2013-08-19
"Šiandien minime Lietuvos tautinės mokyklos idėjos autorės Meilės Lukšienės 100-metį. Jos laikmečio iššūkiai - ugdyti pilietišką, savarankiškai mąstantį, gimtąją kalbą, papročius ir Tėvynės istoriją gerbiantį žmogų - aktualūs ir šiandien. Todėl prieš prasidedant naujiems mokslo metams kviečiu kiekvieną Lietuvos mokytoją dar kartą apmąstyti ir įsipareigoti ugdyti jaunimą -žmogiškumo brandai ir visos mūsų valstybės kultūrai"
2013-08-12
"Sveikinu su Tarptautine jaunimo diena! Mokydamiesi, dirbdami, savanoriaudami - stenkitės iš visų jėgų ir nebijokite klysti. Mylėkite Lietuvą, kurkite ir gražinkite ją. Tikėkite savo idėja ir pasiekę tikslą sušukite visam pasauliui „Mes galime!"