Prezidentė Dalia Grybauskaitė

Citatos

2015-05-18
"Tarptautinės muziejų dienos proga sveikinu visus Lietuvos muziejų darbuotojus, muziejininkystės entuziastus – mūsų istorijos saugotojus, apšviečiančius praeities lobyną, mokančius mus domėtis ir didžiuotis tuo, kas buvome ir esame."
2015-05-09
"Europos diena į bendrą šeimą sujungia šimtus milijonų europiečių. Ji skatina niekada nepamiršti esminių mus vienijančių vertybių – laisvės ir taikos. Šiandien visi kartu privalome stengtis, kad Europa kalbėtų vienu balsu ir iš naujo suvoktų vienybės reikšmę. Sveikinu su Europos diena!"
2015-05-08
"Antrasis pasaulinis karas nusinešė milijonus gyvybių ir net pusei amžiaus padalijo Europą. Tai – dvidešimtojo amžiaus tragedija, kurioje tarpo holokaustas ir Sibiro lageriai. Minėdami 70-ąsias šio karo pabaigos metines ir pagerbdami jo aukas, turime padaryti viską, kad išsaugotume taiką ir tautų bei žmonių likimus."
2015-05-07
"Su Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos diena sveikinu visus kalbos puoselėtojus, rašytojus, žurnalistus, bibliotekininkus ir kiekvieną, kuris brangina lietuvišką žodį. Didžiuokimės savo kalba ir saugokime ją, kaip didžiausią tautos turtą. O žiniasklaidos laisvę – kaip neginčijamą demokratijos vertybę."
2015-05-03
"Pirmasis gegužės sekmadienis – dar viena proga padėkoti Mamoms už jų meilę, už motinystės stebuklą ir pasiaukojimą. Esate mūsų stiprybės šaltinis. Be Jūsų, mielosios Mamos, neįsivaizduojame Lietuvos ir savo namų. Su Motinos diena!"