Prezidentė Dalia Grybauskaitė

Citatos

2018-06-15
"Prieš 40 metų užgimusi Lietuvos laisvės lyga, vedama laisvės ir teisingumo troškimo, nutiesė kelius į Sąjūdį ir Kovo 11-ąją. Nepriklausomybės šauklių balsas rado atgarsį žmonių širdyse ir demokratiją branginančioje tarptautinėje bendruomenėje. Mūsų atmintis saugos jų tikėjimo ir drąsos pavyzdį."
2018-06-14
"Gedulo ir vilties dieną paminėkime visas okupacijos aukas – šimtus tūkstančių pražudytų, nuo Tėvynės atplėštų žmonių. Geriausias paminklas jų kančiai yra laisva, stipri, žmogiškumą ir teisingumą ginanti Lietuvos valstybė."
2018-06-03
"Vienas gražiausių istorinių sutapimų – valstybės atkūrimo šimtmetis ir Sąjūdžio 30-metis, kurį minime šiandien. Tai mūsų dainuojančios revoliucijos gimtadienis – šventė visiems Lietuvos piliečiams, branginantiems iškovotą Nepriklausomybę."
2018-06-03
"Tegul visiems vaikams jų tėčiai bus gerumo, tvirtumo ir vyriškumo pavyzdys, lydintis per gyvenimą kaip patikimas orientyras. Sveikinu visus Lietuvos tėčius su Tėvo diena!"
2018-06-01
"Visi vaikai į šį pasaulį ateina nuostabūs ir unikalūs. Auginkime juos su meile ir šiluma, padėkime atsiskleisti gražiausioms jų savybėms, geriausiems gebėjimams bei talentams ir kiekvieną išmokykime mylėti Lietuvą."