Prezidentė Dalia Grybauskaitė

Daugiavaikės mamos – stiprybės ir kilnumo pavyzdys

2014-04-28

Pirmadienis, balandžio 28 d. (Vilnius). Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė Motinos dienos proga įteikė valstybinius apdovanojimus daugiavaikėms motinoms.

Pasak šalies vadovės, daugiavaikės mamos, puoselėdamos šeimos vertybes, iš kartos į kartą perduodamos gražiausias lietuviškas tradicijas, rodo, kad šeima - kiekvienos visuomenės pagrindas.

„Jūs užauginote dorus ir darbščius vaikus bei sąmoningus Lietuvos piliečius, išmokėte juos mylėti ir užjausti, gerbti ir dalintis. Per kasdienius vargus ir džiaugsmus nepastebėjote, kaip prabėgo metai ir Jūsų vaikai patys tapo tėvais. Šiandien Jūsų šeimos jau džiaugiasi anūkais ir proanūkiais. Esate vertos pačių kilniausių žodžių ir begalinės pagarbos", - sakė Prezidentė.

Valstybės vadovė visos šalies vardu padėkojo mamoms už stiprybę, meilės ir gerumo kupinas širdis bei palinkėjo, kad šeimose visada skleistųsi šiluma ir santarvė.

Ordino „Už nuopelnus Lietuvai" medaliu apdovanota 40 daugiavaikių motinų, išauginusių ir gerai išauklėjusių daugiau nei septynis vaikus.

Nuotraukos - R. Dačkus 

Prezidentės spaudos tarnyba

Informacija atnaujinta 2014.04.28 13:06

Atgal