Prezidentė Dalia Grybauskaitė

Ekonomikos augimui – Pasaulio lietuvių patirtis

2014-07-07

Pirmadienis, liepos 7 d. (Vilnius). Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino Vilniuje organizuojamo Pasaulio lietuvių ekonomikos forumo (PLEF) dalyvius. Šeštą kartą vyksiančiame renginyje šiemet verslininkai, mokslininkai, politikai ir ekonomistai diskutuoja švietimo politikos, ekonomikos ir verslo temomis

„Šiandienos Lietuva yra galimybių šalis. Vis daugiau žmonių patiki savo galimybe įgyvendinti sumanymus, imtis verslo, daryti įtaką politikai. Vis daugiau investuotojų atsigręžia į lietuvių idėjas ir darbuotojus. Todėl Lietuva yra vieta, kur galima įgyvendinti drąsiausias savo svajones", - sakė šalies vadovė.

Pasak Prezidentės, svarbu, kad kuo daugiau sumanių lietuvių iš viso pasaulio į šią galimybių šalį sugrįžtų ne tik mintimis, ne tik žodžiais, bet ir darbais. Tai sudarys sąlygas Lietuvos ekonomikai, demokratijai ir pilietinei visuomenei atskleisti visą savo potencialą.

Šiemetiniame forume dalyvauja daugiau kaip 250 Lietuvos ir lietuvių kilmės verslininkų bei savo sričių specialistų iš viso pasaulio. Renginio metu bus pristatyta per 15 įvairių naujų socialinių projektų ir iniciatyvų.

Pasaulio lietuvių ekonomikos forumo tikslas - įtraukti pasaulio lietuvius, verslininkus, ekonomistus, politikus ir mokslininkus į Lietuvos ekonominį gyvenimą, stiprinti jų ryšius su Lietuva, paskatinti juos vystyti verslą mūsų šalyje, pritraukti investicijas.

Nuotraukos - R. Dačkus 

Prezidentės spaudos tarnyba

Informacija atnaujinta 2014.07.07 09:26

Atgal