Prezidentė Dalia Grybauskaitė

Geltonieji autobusiukai – Lietuvos moksleivių tobulėjimui

2013-08-28

Trečiadienis, rugpjūčio 28 d. (Vilnius). Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė sostinės Daukanto aikštėje dalyvavo geltonųjų autobusų perdavimo šalies mokykloms šventėje.

„Geltonasis autobusiukas - tai ne tik gera priemonė greitai ir saugiai pasiekti mokyklą, bet ir puiki galimybė vykti į ekskursijas, pažinti savo šalį, prisiliesti prie jos istorijos ir kultūros. Linkiu, kad kelias, važiuojant juo į mokyklą, visada būtų saugus, o pažintis su Lietuva moksleivius įkvėptų ryžtingai prisidėti prie geresnės ir gražesnės mūsų šalies kūrimo", - sakė šalies vadovė.

Prezidentė pabrėžė, kad geltonasis autobusiukas kelyje visiems vairuotojams primins, jog juo važiuoja Lietuvos ateitis - kuriantis, besimokantis ir žinių ieškantis Lietuvos jaunimas. Todėl artėjant Rugsėjo pirmajai šalies vadovė paragino vairuotojus kelyje vairuoti atidžiai ir saugiai, o moksleivius - nepamiršti prisisegti atšvaitų.

Šiemet į mokyklas iškeliaus 42 nauji autobusiukai, iš kurių 1 skirtas Punsko Dariaus ir Girėno gimnazijai. Nuo naujų mokslo metų Lietuvoje važinės 645 geltonieji mokykliniai autobusiukai, kuriais kasdien mokyklas pasieks per 20 tūkstančių šalies moksleivių.

Nuotraukos - R. Dačkus, Fotodiena 

Prezidentės spaudos tarnyba

Informacija atnaujinta 2013.08.28 10:56

Atgal