Prezidentė Dalia Grybauskaitė

Globalios Lietuvos lyderiai – valstybės sėkmei

2014-12-30

Antradienis, gruodžio 30 d. (Vilnius). Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino šių metų „Globalios Lietuvos apdovanojimų" laureatus.

„Apdovanodami užsienyje ir Lietuvoje gyvenančius ir dirbančius lietuvius, mes įvertiname veržlios, modernios ir augančios mūsų valstybės kūrėjus. Tuos, kurių idėjos virsta prasmingiausiais darbais ir kuria pridėtinę vertę. Tuos, kurie didžiuojasi savo valstybe ir moka būti pavyzdžiu mums visiems. Tuos, kurie garsiai ir išdidžiai taria - mano Lietuva", - sakė šalies vadovė.

Prezidentė pabrėžė, kad šie apdovanojimai - tai ne tik garbė, bet ir atsakomybė. Tai pareiga dirbti Lietuvai, nebijoti naujų iššūkių ir įkvėpti esančius šalia.

Valstybės vadovė laureatams ir šventės dalyviams palinkėjo visada būti kartu su Lietuva, stiprinti ją ir saugoti.

„Globalios Lietuvos apdovanojimai" mūsų šalyje vyksta jau trečią kartą. Jų tikslas - pagerbti Lietuvos mokslo, verslo, meno ir kultūros atstovus, kurių pasiekimai garsina Lietuvą visame pasaulyje.

Šiemet buvo įteikti 10 apdovanojimų. Tarp apdovanotųjų - „Pixelmator" įkūrėjai broliai Saulius ir Aidas Dailidės, „Šviesos konversijos" mokslinis vadovas Romualdas Danielius, Hjustono universiteto profesorius Jokūbas Žiburkus ir kiti.

Prezidentės spaudos tarnyba

Informacija atnaujinta 2014.12.30 00:00

Atgal