Prezidentė Dalia Grybauskaitė

Inovacijos ir kūrybiškumas – Lietuvos konkurencinis pranašumas

2014-05-06

Antradienis, gegužės 6 d. (Vilnius). Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė dalyvavo trečią kartą rengiamo nacionalinio konkurso „Geras dizainas" nugalėtojų apdovanojimo ceremonijoje.

„Lietuvos pramoninio dizaino kūrėjai turi idėjų ir sugeba paversti jas realybe. Kasmet matome vis daugiau sėkmingo bendradarbiavimo tarp menininkų ir gamintojų pavyzdžių. Inovacijos ir kūrybiškumas padeda stiprinti šalies konkurencinį pranašumą ir garsinti Lietuvą", - sakė Prezidentė, sveikindama konkurso nugalėtojus.

Pasak Prezidentės, dizaino bendruomenė aktyviai ieško patrauklios ir šiuolaikiškos lietuviškų gaminių, drabužių ir interjero išraiškos. Sugebėjimas išnaudoti geriausia, ką turime, suderinti racionalumą ir funkcionalumą yra išskirtiniai šalies kūrėjų bruožai.

Prezidentė palinkėjo Lietuvos dizaineriams kūrybinės sėkmės ir atkaklumo, kuriant visam pasauliui atpažįstamą lietuviškos kokybės ženklą.

Nacionalinis dizaino konkursas yra skirtas išryškinti šalies dizainerių ir įmonių laimėjimams pramoninio dizaino srityje. Šiais metais apdovanoti 30 šalies dizainerių ir kūrybinių komandų, sukūrusių įvairius darbus - nuo mados, grafinio, pramoninio, interjero, baldų ir apšvietimo iki urbanistinės aplinkos projektų.

Prezidentūroje atidaryta konkurso nugalėtojų paroda, vėliau apkeliausianti visą Lietuvą. 

Nuotraukos - R. Dačkus 

Prezidentės spaudos tarnyba

Informacija atnaujinta 2014.05.06 13:12

Atgal