Prezidentė Dalia Grybauskaitė

Lietuvą pasaulyje garsina gabūs vaikai

2011-12-21

Trečiadienis, gruodžio 21 d. (Vilnius). Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė priėmė tarptautinių mokinių olimpiadų ir konkursų dalyvius bei pasveikino laimėtojus, jų mokytojus ir komandų vadovus.

Kreipdamasi į olimpiadų prizinių vietų laimėtojus, Lietuvos vadovė teigė, kad tarptautiniuose renginiuose pelnytos pergalės - puikus ir įkvepiantis pavyzdys bendraamžiams dar atkakliau siekti mokslo aukštumų. Pasak šalies vadovės, nauji pažinimo iššūkiai ir pasiekimai Lietuvai atvers pasaulinį mokslo ir kultūros pripažinimą.

„Džiaugiuosi Lietuvos jaunimo laimėjimais - tai Lietuvos turtas. Jūsų ryžtas ir noras tobulėti, atrasti, pažinti - paskata visiems, kuriantiems gražesnę ateitį ir geresnę Lietuvą", - sakė Prezidentė.

Šalies vadovė padėkojo mokytojams ir komandų vadovams už jų talentą ir atsidavimą, auginant gabius mokinius. Prezidentė paragino ir toliau dėti visas pastangas, ugdant jaunimo meilę Lietuvai, būti savo šalies patriotais ir savo talentą skirti gimtajai šaliai.

Šiemet daugiau nei 90 Lietuvos mokinių pelnė 50 medalių bei kitų apdovanojimų tarptautinėse biologijos, chemijos, astronomijos ir astrofizikos, fizikos, informatikos, matematikos olimpiadose bei jaunųjų mokslininkų, debatų konkursuose.

Prezidentės spaudos tarnyba

Informacija atnaujinta 2011.12.21 13:32

Atgal