Prezidentė Dalia Grybauskaitė

Lietuviški žemės ūkio produktai - kokybiški ir konkurencingi

2010-04-29

Ketvirtadienis, balandžio 29 d. (Vilnius). „Džiaugiuosi, kad Lietuvos ūkininkai ir maisto gamintojai tampa vis labiau konkurencingi, o lietuviškų produktų kokybę giria milijonai vartotojų Lietuvoje ir užsienyje", - sakė Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė 18-tos tarptautinės specializuotos žemės ūkio, maisto bei pakavimo pramonės parodos atidarymo ceremonijoje.


Pasveikinusi į parodą atvykusius Europos Sąjungos žemės ūkio ir kaimo plėtros komisarą Dačianą Čiološą (Dacian Ciolos), kaimyninių valstybių žemės ūkio ministrus ir kitus garbius svečius, valstybės vadovė pabrėžė, kad Lietuvos narystė Europos Sąjungoje atvėrė naujas galimybes ir ūkininkaujantiems, ir vartotojams, o bendrijos parama paskatino verslą ir padėjo išsilaikyti sunkmečiu.


Prezidentė atkreipė dėmesį, kad paroda „Agrobalt" suteikė puikią galimybę susitikti ūkininkams, žemės ūkio produkcijos perdirbėjams ir vartotojams, pasidalyti patirtimi ir susipažinti su užsienio valstybių gerosios praktikos pavyzdžiais ir taip stiprinti regionui svarbų bendradarbiavimą.


18-ąjį kartą organizuojamos didžiausios Baltijos regione tarptautinė žemės ūkio, maisto ir pakuočių pramonės parodos „AgroBalt 2010" tikslai yra stiprinti regioninį bendradarbiavimą, tolygią regionų plėtrą, skatinti smulkiojo ir vidutinio verslo plėtrą kaime, atskleisti narystės Europos Sąjungoje poveikio regionų plėtrai privalumus ir iššūkius, skatinti parodoje dalyvauti ne tik Lietuvos, bet ir kitų Europos bei NVS šalių įmones ir kt.

Prezidentės spaudos tarnyba

Informacija atnaujinta 2010.04.29 09:29

Atgal