Prezidentė Dalia Grybauskaitė

Lietuvos moterys – darbštumo ir atsakomybės pavyzdys

2014-11-30

Sekmadienis, lapkričio 30 d. (Kaunas). Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino moterų lygos konferencijos „Žymiausios Lietuvos moterys istorijos tėkmėje" dalyvius ir svečius.

„Lietuvos moterys vienos pirmųjų Europoje išsikovojo balsavimo teisę. Tyliai, nelaukdamos paraginimo iš šalies, jos tapo darbštumo, vienybės ir atsakomybės pavydžiu. Savo visuomenine veikla, pažangiomis idėjomis jos dažnai pralenkdavo laiką, kuriame gyveno", - sakė šalies vadovė.

Prezidentės teigimu, šiuolaikinei moteriai keliami dideli reikalavimai tiek profesinėje veikloje, tiek ir socialinėje erdvėje. Tačiau net ir susidūrusios su sunkumais, jos nepasiduoda ir siekia lygybės, išsilavinimo, sugeba atskleisti savo talentus ir apginti savo teises.

„Savo veikla Jūs įkvepiate mus visus saugoti ir puoselėti Lietuvą - drąsiai ir kūrybingai skleidžiate esmines žmogiškas vertybes savo šeimose, visuomeninėje veikloje ir kasdieniuose darbuose", - sakė valstybės vadovė.

Prezidentė pabrėžė, kad visų konferencijos dalyvių patirtis yra reikalinga Lietuvai ne tik mažinant socialinę atskirtį, bet ir ugdant dabarties ir ateities kartas, kuriant stipresnį vienybės ir pilietiškumo jausmą.

Prezidentės spaudos tarnyba

Informacija atnaujinta 2014.11.30 14:00

Atgal