Prezidentė Dalia Grybauskaitė

Lietuvos Prezidentė pasveikino Belgų Karalių Nacionalinės šventės proga

2010-07-21

Trečiadienis, liepos 21 d. (Vilnius). Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visos Lietuvos žmonių vardu pasveikino Jo Didenybę Belgų Karalių Albertą II šalies Nacionalinės šventės proga.

„Prieš 180 metų tapusi nepriklausoma, Belgija šiandien yra viena iš svarbiausių vieningos ir klestinčios Europos rėmėjų. Jūsų šalis yra įkvepiantis pavyzdys to, kaip nedidelė valstybė gali atlikti svarbų vaidmenį viso žemyno istorijoje. Noriu palinkėti, kad pirmininkaudama Europos Sąjungoje artimiausią pusmetį Belgija padėtų Europai atsitiesti po sunkių pasaulinės krizės smūgių ir dar labiau suvienytų senąjį žemyną.", - rašoma valstybės vadovės sveikinimo laiške.

Prezidentė pabrėžė, kad Belgijos patirtis ir žinios yra labai svarbus dvišalių santykių elementas. Valstybės vadovė pasidžiaugė, jog būtent su Belgijos įmonėmis Lietuva sėkmingai plečia bendradarbiavimą strategiškai svarbiuose ekonomikos sektoriuose. Prezidentė išreiškė įsitikinimą, kad dvišalis bendradarbiavimas nuolatos plėsis, o bendrų projektų bus vis daugiau.

Prezidentės spaudos tarnyba

Informacija atnaujinta 2010.07.21 15:12

Atgal