Prezidentė Dalia Grybauskaitė

Lietuvos Prezidentė pasveikino Ukrainos vadovą Nepriklausomybės dienos proga

2010-08-24

Antradienis, rugpjūčio 24 d. (Vilnius). Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino Ukrainos Prezidentą Viktorą Janukovyčių Nacionalinės šventės - Nepriklausomybės dienos - proga.

Sveikinimo laiške Lietuvos Prezidentė palinkėjo, kad nepriklausoma Ukraina savo gyventojams būtų saugumo, gerovės ir laisvės garantas, o kitoms valstybėms - patikimas ir atviras partneris.

„Jau du dešimtmečius bendradarbiaudamos ir stiprindamos savo valstybingumą, šiandien Lietuva ir Ukraina yra tvirtos partnerės, kurias sieja bendri interesai ir bendra ateities vieningoje Europoje vizija. Džiaugiuosi tuo ir esu įsitikinusi, kad bendras darbas ir atviras pokalbis net pačiais jautriausiais klausimais yra pagrindinė mūsų sėkmingo bendradarbiavimo sąlyga ir prielaida", - rašoma Lietuvos vadovės laiške.

Prezidentė teigė laukianti susitikimo su Ukrainos vadovu Lietuvos ir Ukrainos Prezidentų Tarybos posėdyje Vilniuje spalio pradžioje: „Esu įsitikinusi, kad galėsime atvirai ir nuoširdžiai aptarti tolesnius mūsų bendradarbiavimo prioritetus, užsibrėžti naujus tikslus ir išnagrinėti visus dominančius klausimus".

Prezidentės spaudos tarnyba

Informacija atnaujinta 2010.08.24 13:53

Atgal