Prezidentė Dalia Grybauskaitė

Lietuvos vaikai – gerumo pavyzdys suaugusiesiems

2015-09-02

Trečiadienis, rugsėjo 2 d. (Vilnius). Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino UNICEF vaikų bėgimo „Už kiekvieną vaiką“ dalyvius ir davė startą išankstinei treniruotei.

„Lietuvos vaikai gerai supranta, kad su pasauliu turime dalintis gerumu. Žmonių, kuriems reikia pagalbos, pasaulyje yra daug, o ypač Europoje. Mūsų mažieji yra net labiau užjaučiantys nei suaugusieji ir savo pavyzdžiu rodo, kad negalime likti abejingi ir turime padėti“, – sakė Prezidentė.

Prezidentė pakvietė visus Lietuvos vaikus dalyvauti UNICEF vaikų bėgime „Už kiekvieną vaiką“ rugsėjo 12 d. 13 val. Vilniaus Vingio parke.

Į Prezidentūros kieme surengtą treniruotę atvykę vaikai išbandė jėgas bėgimo estafetėse. Apšilimą jiems pravedė ir pasiruošti bėgimui padėjo olimpinis čempionas Virgilijus Alekna, aktoriai Virginija Kochanskytė ir Marius Repšys, sporto treneris Jeanas Claude‘as.

Prezidentės Dalios Grybauskaitės globojamas UNICEF vaikų bėgimas „Už kiekvieną vaiką“ rengiamas jau penktą kartą. Šiais metais UNICEF kviečia Lietuvos žmones prisijungti prie kilnaus tikslo ir padėti nuo žemės drebėjimų nukentėjusiems Nepalo vaikams.

Prezidentės spaudos tarnyba

Informacija atnaujinta 2015.09.02 16:30

Atgal