Prezidentė Dalia Grybauskaitė

Mus vienija Laisvės siekis

2020-08-23

Sekmadienis, rugpjūčio 23 d. (Vilnius - Medininkai). Minint Baltijos kelio 31-ąsias metines, Prezidentė Dalia Grybauskaitė šiandien dalyvauja palaikymo Baltarusijai akcijoje „Laisvės kelias: Lietuva - Baltarusija“. 

Prezidentė netoli sienos su Baltarusija, Medininkuose, prisijungė prie gyvosios grandinės, į kurią visoje Lietuvoje ir kitose šalyse stojo dešimtys tūkstančių žmonių, taip išreikšdami solidarumą su baltarusių tauta, pakilusia išsivaduoti iš diktatoriško režimo. 

„Mūsų artimiausi kaimynai, mūsų istoriniai broliai ir sesės baltarusiai, susigrąžino orumą ir drąsą. Jie pasijuto tikrais savo šalies piliečiais ir, nepaisydami represijų, yra pasiryžę eiti į priekį – patys kurti nepriklausomos ir demokratiškos valstybės ateitį. Baltijos kelias, kurio 30-metį minėjome pernai, – teisingiausia kryptis. Lietuva iš patirties žino: žmonių, pasirinkusių laisvę, neįmanoma sustabdyti netgi tankais. Mums svarbu, kad baltarusiai girdėtų ir matytų, jog jie ne vieni. Mus vienija laisvės siekis“, – sakė Prezidentė.   

Prezidentės biuras

Informacija atnaujinta 2020.08.23 18:04

Atgal