Prezidentė Dalia Grybauskaitė

Nacionalinės šventės proga šalies vadovė pasveikino Juodkalniją

2017-07-13

Ketvirtadienis, liepos 13 d. (Vilnius). Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visos Lietuvos žmonių vardu pasveikino Juodkalnijos Prezidentą Filipą Vujanovičių Juodkalnijos nacionalinės šventės – Valstybės dienos – proga.

Prezidentės teigimu, per vienuolika nepriklausomybės metų Juodkalnija nuėjo labai svarbų ir prasmingą kelią stiprindama valstybę, demokratiją ir žmonių gerovę. Sveikindama Juodkalniją pasiekus ilgametį tikslą ir galutinai prisijungus prie NATO, šalies vadovė pabrėžė, kad nuo šiol dvišalius santykius ypač sutvirtins bendradarbiavimas gynybos srityje ir vienijantis ryžtas užtikrinti savo piliečių saugumą.

Sveikinime Prezidentė palinkėjo, kad reikšmingai sustiprėjęs politinis dialogas, bendros vertybės ir tikslai abiejų šalių piliečiams atvertų daugiau galimybių pažinti vieniems kitus, šalis ir kultūrą, kartu plėtoti naudingus projektus ir drauge stiprinti savo valstybes.

Nacionalinės šventės proga šalies vadovė Juodkalnijai ir visiems jos žmonėms palinkėjo vienybės ir ilgų visokeriopos sėkmės ir klestėjimo metų.

Prezidentės spaudos tarnyba

Informacija atnaujinta 2017.07.12 11:14

Atgal