Prezidentė Dalia Grybauskaitė

Nepriklausomybės dienos proga šalies vadovė pasveikino Saudo Arabiją

2017-09-23

Šeštadienis, rugsėjo 23 d. (Vilnius). Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visų Lietuvos žmonių vardu pasveikino Saudo Arabijos Karalių Salmaną bin Abdulazizą al Saudą Saudo Arabijos Nacionalinės dienos 85-ųjų metinių proga.

Šalies vadovės teigimu, artimą Europos Sąjungos ir Saudo Arabijos bendradarbiavimą skatina ne tik bendri ekonominiai interesai, bet ir dideli saugumo iššūkiai, su kuriais šiandien susiduria tiek Artimųjų Rytų, tiek Europos valstybės. Tai, anot Prezidentės, ypač svarbus paskatinimas ieškoti vieningo atsako į tarptautinės darbotvarkės klausimus.

„Nuoširdžiai linkiu, kad mūsų dialogas dvišaliu ir santykių su Europos Sąjunga lygiu, atsakingas bendradarbiavimas tarptautinėse organizacijose prisidėtų prie didesnio mūsų piliečių saugumo, stabilumo ir taikos visame regione užtikrinimo“, – rašoma sveikinime.

Lietuvos vadovė Saudo Arabijos Karaliui palinkėjo sveikatos ir visokeriopos sėkmės, o Saudo Arabijai ir visiems jos gyventojams – klestėjimo ir taikos.

Prezidentės spaudos tarnyba

Informacija atnaujinta 2017.09.22 14:04

Atgal