Prezidentė Dalia Grybauskaitė

Pirmasis demokratinės Lenkijos Prezidentas Lechas Walensa dėkoja Prezidentei D. Grybauskaitei už paramą sunkiu Lenkijai metu

2010-04-15

Ketvirtadienis, balandžio 15 d. (Vilnius). Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė gavo Lenkijos „Solidarumo" lyderio ir pirmojo demokratinės Lenkijos Prezidento Lecho Walensos laišką, kuriame dėkojama už nuoširdžią Lietuvos paramą sunkiu Lenkijai metu, tragiškai žuvus Prezidento Lecho Kaczynskio vadovaujamai valstybinei delegacijai:

„Lenkų tautą paskutinėmis dienomis ištiko negirdėta tragedija. Lenkija neteko Prezidento, daugybės puikių valstybės, politikos pasaulio žmonių, bažnyčios hierarchų ir žmonių, norinčių prisiminti savo artimuosius gulinčius Katynės miške. Visą tautą šiomis dienomis apėmė gedulas.

Šios tragedijos, ištikusios Lenkiją 2010 m. balandžio 10 d., trokštu pareikšti padėką už Jūsų solidarumą.

Lėktuvo katastrofa miške prie Smolensko yra tragedija žuvusiųjų giminėms ir artimiesiems, taip pat visai tautai. Šiomis tamsaus gedulo valandomis Jūsų pozicija teikia mums viltį ir jėgų. Norėčiau asmeniškai labai nuoširdžiai už tai Jums padėkoti."

Šiomis dienomis Lietuvos Respublikos Prezidentė gauna daugybę laiškų, kuriuose Lenkijos piliečiai dėkoja už lietuvių tautos solidarumą.

Prezidentės spaudos tarnyba

Informacija atnaujinta 2010.04.15 16:26

Atgal