Prezidentė Dalia Grybauskaitė

Prezidentė: sveikatos sistemos pertvarką reikia kuo greičiau užbaigti

2010-09-30

Prezidentė Dalia Grybauskaitė su Seimo Sveikatos reikalų komitetu ir sveikatos apsaugos ministru aptarė visuomenės...

Lietuvos ir Liuksemburgo aktyvūs santykiai – bendras abiejų šalių interesas

2010-09-30

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė priėmė Liuksemburgo Parlamento pirmininką Laurentą Mosarą....

Prezidentė: 1960 m. Europos Tarybos PA rezoliucija dėl Baltijos šalių turi istorinę reikšmę

2010-09-30

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė dalyvavo LR Seime įvykusiame 1960 m. Europos Tarybos Parlamentinės...

L. Zakarevičienė paskirta ambasadore Lenkijos Respublikoje

2010-09-28

Vadovaudamasi Lietuvos Respublikos Konstitucijos 84 straipsnio 3 punktu ir atsižvelgdama į Lietuvos Respublikos Vyriausybės teikimą, Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasirašė dekretą, kuriuo nuo nuo 2010 m. spalio 11 d. Loreta Zakarevičienė skiriama Lietuvos Respublikos nepaprastąja ir įgaliotąja ambasadore Lenkijos Respublikoje.

Neblaivus vairavęs teisėjas atleistas iš pareigų

2010-09-28

Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasirašė dekretą, kuriuo vadovaudamasi Konstitucija ir Teisėjų tarybos patarimu už teisėjo vardo pažeminimą iš pareigų atleido Klaipėdos miesto apylinkės teismo teisėją Saulių Putrių. Rugsėjo 17 d. teisėjas neblaivus vairavo automobilį ir buvo sulaikytas policijos. Prezidentės teigimu, toks elgesys diskredituoja teisėjų bendruomenę, žemina teisėjo vardą, pakerta žmonių pasitikėjimą teisingumu ir yra nesuderinamas su teisėjo pareigomis.

J. Balčiūnienė paskirta ambasadore Andoros Kunigaikštystei

2010-09-27

Vadovaudamasi Lietuvos Respublikos Konstitucijos 84 straipsnio 3 punktu ir atsižvelgdama į Lietuvos Respublikos Vyriausybės teikimą, Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasirašė dekretą, kuriuo nuo 2010 m. rugsėjo 27 d. Lietuvos Respublikos nepaprastoji ir įgaliotoji ambasadorė Prancūzijos Respublikoje ir Maroko Karalystei Jolanta Balčiūnienė skiriama Lietuvos Respublikos ambasadore Andoros Kunigaikštystei.

Prezidentė sveikina Airijos lietuvių sąskrydžio dalyvius

2010-09-24

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino šiandien Balinrobo miestelyje, kur prieš 75 metus skrisdamas lėktuvu iš Niujorko nusileido Felikso Vaitkaus pilotuojamas lėktuvas „Lituanica II“, prasidėjusio Airijos lietuvių sąskrydžio dalyvius.

Atsakomybę už pasaulio ateitį turi prisiimti kiekviena šalis

2010-09-24

Kalbėdama Jungtinių Tautų Generalinės asamblėjos 65-osios sesijos visuotiniuose debatuose Niujorke, Prezidentė Dalia...

Pasaulio lyderės asmeniniu pavyzdžiu turi skatinti moteris aktyvesnei veiklai

2010-09-24

Prezidentė Dalia Grybauskaitė Niujorke dalyvavo Demokratijų bendrijos, kuriai vadovauja Lietuva, ir Pasaulio moterų...

JAV Prezidentas padėkojo Lietuvos vadovei už dalyvavimą JT veikloje

2010-09-23

Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė, dalyvaujanti JT Generalinės Asamblėjos darbe Niujorke, JT Generalinio Sekretoriaus Ban Ki-moono kvietimu dalyvavo valstybių vadovams surengtuose darbo pietuose. Per pietus LR Prezidentė kalbėjosi su JAV Prezidentu Baracku Obama. Trumpo susitikimo metu buvo apsikeista nuomonėmis apie JT Generalinės Asamblėjos sesijos darbo aktualijas, JT svarbą globaliuose procesuose. JAV Prezidentas padėkojo Lietuvos vadovei už aktyvų dalyvavimą JT veikloje.

Informacija atnaujinta 2022.05.07 20:00