Prezidentė Dalia Grybauskaitė

Lietuvos medikų laimėjimai – visos šalies pasididžiavimas

2014-07-30

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino VUL Santariškių klinikų medikų komandą, kuri...

Prezidentė vetavo monopolininkus ginantį įstatymą

2014-07-29

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė grąžino Seimui pakartotinai svarstyti Konkurencijos įstatymo...

Prezidentė pareiškė užuojautą dėl aktorės Eugenijos Šulgaitės mirties

2014-07-28

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pareiškė užuojautą dėl J. Miltinio dramos teatro aktorės Eugenijos Šulgaitės mirties. „Sukūrusi daugybę vaidmenų teatre ir kine, visą gyvenimą likusi ištikima savo mokytojo J. Miltinio kūrybos idealams, E. Šulgaitė savo talentu ir laikysena įkvėpė ne vieną aktorių kartą, buvo gerbiama ir mylima žiūrovų", - sakoma valstybės vadovės užuojautoje.

Lietuva dovanoja viltį viso pasaulio vaikams

2014-07-28

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko su ketvirtą kartą rengiamo UNICEF projekto „Už...

Prezidentė pasveikino E. Mazurevičiūtę Europos jaunimo ir jaunių dviračių treko čempionate iškovojus auksą

2014-07-28

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino dviratininkę Editą Mazurevičiūtę Europos jaunimo ir jaunių dviračių treko čempionate Portugalijoje daugiakovės varžybose iškovojus aukso medalį. „Didžiuokitės šiuo medaliu, nes kartu su Jumis juo didžiuojasi visa Lietuva. Tikiu, kad ši pergalė įkvėps Jus naujiems iššūkiams ir dar didesniam sportiniam ryžtui, norui kovoti ir laimėti", - sakoma šalies vadovės sveikinime.

Prezidentė pasveikino I. Dumbauskaitę ir M. Povilaitytę Pasaulio jaunimo paplūdimio tinklinio čempionate iškovojusias sidabrą

2014-07-27

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino sportininkes Ievą Dumbauskaitę ir Moniką Povilaitytę Larnakoje (Kipras) vykusiame Pasaulio jaunimo paplūdimio tinklinio čempionate iškovojusias antrą vietą. "Ši diena ypač sėkminga Lietuvai ir jos sportininkams. Visa šalis džiaugiasi ir didžiuojasi Jūsų sidabrine pergale, parodytu atkaklumu ir ryžtu. Esate puikus pavyzdys savo kartos sportininkams ir visiems kitiems jauniems žmonėms, kurie iš Jūsų galėtų mokytis kantrybės, noro tobulėti ir tikėjimo savo jėgomis", - sakoma šalies vadovės sveikinime.

Šalies Prezidentė pasveikino irkluotoją M. Valčiukaitę Pasaulio jaunimo čempionate iškovojus auksą

2014-07-27

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino irkluotoją Mildą Valčiukaitę Pasaulio jaunimo (U-23) irklavimo čempionate Varezėje (Italija) moterų vienviečių valčių rungtyje užėmus pirmąją vietą. „Užtikrintai tapusi čempione dar kartą įrodėte, kad esate viena stipriausių savo srities sportininkių pasaulyje. Jūsų kaklą papuošęs medalis - tai ir įspūdingas asmeninis laimėjimas, ir didžiulė Lietuvos irklavimo bendruomenės pergalė, prisidėsianti prie šios sporto šakos populiarinimo", - sakoma šalies vadovės sveikinime. 

Prezidentė pasveikino irkluotoją Ž. Gališanskį Pasaulio jaunimo čempionate iškovojus bronzą

2014-07-27

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino irkluotoją Žygimantą Gališanskį Pasaulio jaunimo (U-23) irklavimo čempionate Varezėje (Italija) vyrų vienviečių valčių rungtyje užėmus trečią vietą. „Sveikinu Jus pergalingai pasirodžius šiame čempionate ir linkiu taip pat atkakliai dalyvauti būsimose varžybose. Tegul Jus visada lydi noras tobulėti, drąsa priimti naujus iššūkius ir atsakomybė kovojant su trispalve ant krūtinės", - sakoma šalies vadovės sveikinime.

Šalies vadovė pasveikino irkluotojus A. Adomavičių ir R. Maščinską Pasaulio jaunimo čempionate iškovojus sidabrą

2014-07-27

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino irkluotojus Aurimą Adomavičių ir Rolandą Maščinską Pasaulio jaunimo (U-23) irklavimo čempionate Varezėje (Italija) dviviečių porinio irklo valčių klasėje užėmus antrą vietą. „Pademonstravę puikią sportinę formą ir didžiulį ryžtą, stengėtės iki paskutinių akimirkų ir padovanojote įsimintiną pergalę savo treneriams, artimiesiems ir visai Lietuvai", - sakoma šalies vadovės sveikinime.

Prezidentė pagerbė žuvusiuosius jūroje

2014-07-26

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė dalyvavo vainikų nuleidimo žuvusiesiems jūroje ceremonijoje. Tai -...

Informacija atnaujinta 2021.10.02 14:03