Prezidentė Dalia Grybauskaitė

„Brexit“ derybų gairėse – ir Lietuvos interesai

2017-04-29

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė dalyvauja Europos Vadovų Taryboje, kur 27 ES šalių lyderiai...

Prezidentė dalyvauja Europos Vadovų Taryboje

2017-04-29

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė Briuselyje dalyvauja Europos Vadovų Taryboje. Susitikime 27 ES...

JAV Prezidentas D.Trumpas: Lietuvą ir JAV sieja ypatingas ryšys

2017-04-28

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė gavo Jungtinių Amerikos Valstijų Prezidento Donaldo Trumpo laišką, kuriame pabrėžiama, kad Lietuva yra patikima Jungtinių Valstijų draugė ir sąjungininkė. Prezidento D.Trumpo teigimu, transatlantiniai santykiai yra gyvybiškai svarbūs, ir JAV išlieka tvirtai įsipareigojusi NATO bei dvišaliam saugumo bendradarbiavimui su Lietuva. JAV Prezidentas pabrėžė, kad labai vertina Lietuvos įsipareigojimą 2018 m. gynybai skirti 2 proc. nuo valstybės BVP. Todėl ir Lietuvos palaikymas stiprinant NATO vaidmenį kovoje su terorizmu yra svarus atsakomybės pasidalijimo tarp...

Prezidentė pasveikino išrinktąjį Albanijos Prezidentą Ilir Metą

2017-04-28

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino išrinktąjį Albanijos Respublikos Prezidentą Ilir Metą. Šiemet abi šalys mini jau 25-ąsias diplomatinių santykių metines. Šalies vadovė išreiškė viltį, kad naujajam Prezidentui einant pareigas ir toliau bus plėtojamas atviras dvišalis dialogas ir bendradarbiavimas Šiaurės Atlanto sutarties organizacijoje.

Prezidentė pasveikino Nyderlandų Karalių nacionalinės šventės proga

2017-04-27

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visų Lietuvos žmonių vardu pasveikino Nyderlandų Karalių Willemą-Alexanderį jubiliejaus proga, o visą šalį minint nacionalinę Nyderlandų Karalystės šventę – Karaliaus dieną. Sveikinime Prezidentė pabrėžė, kad Nyderlandų Karalystė yra ypač svarbi Lietuvos partnerė, artima ir atsakinga šalis, su kuria, nuolat stiprindami dvišalį dialogą ir gindami abiejų šalių bendras vertybes ryžtingai giname mūsų piliečių gerovę ir saugumą. Nyderlandų kariai prisideda prie NATO priešakinių pajėgų Lietuvoje, todėl, pasak Prezidentės, šiandien Nyderlandų piliečius...

Profesinis mokymas turi orientuotis į verslo poreikius

2017-04-25

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė Kaune paskelbė Nacionalinės karjeros savaitės pradžią. Šios...

Prezidentė paskelbs Nacionalinės karjeros savaitės pradžią

2017-04-24 ANONSAS

Rytoj, balandžio 25 d. (antradienį), 12 val. „Ryanair“ orlaivių remonto ir priežiūros bazėje (Karmėlavoje, Oro uosto gatvėje) Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė paskelbs Nacionalinės karjeros savaitės pradžią. Penktą kartą vykstančios iniciatyvos tikslas – supažindinti moksleivius su įvairiomis specialybėmis, paskatinti pasirinkti tinkamą profesiją.

Prezidentė sveikina Lietuvą krepšinio 95-mečio proga

2017-04-23

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino šalį krepšinio 95-mečio proga. Prezidentės teigimu, per nepriklausomos Lietuvos istoriją buvo begalė kartų, kai krepšinio arena tapdavo visa Lietuva, o vienas taiklus metimas į krepšį tris milijonus tautiečių priversdavo pašokti iš vietos su džiaugsmo šūkiais. Pasak valstybės vadovės, Lietuvos krepšininkų pergalės lietuvių širdyse dažnai sugriaudavo visas geležines sienas, o savų sportininkų palaikymas pavirsdavo pilietiniu ir dvasiniu pasipriešinimu.

Lietuvai prisiekė jaunieji kadetai

2017-04-23

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė Kauno Vienybės aikštėje, prie Karo muziejaus, priėmė Generolo...

Kampanija „Už saugią Lietuvą“ – prasmingi darbai tęsiasi

2017-04-21

Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuota nacionalinė socialinio saugumo kampanija „Už saugią...

Informacija atnaujinta 2021.06.23 12:41