Prezidentė Dalia Grybauskaitė

Prezidentė pasveikino Lietuvos irkluotojus tapus pasaulio čempionais

2017-09-30

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino Lietuvos porinės keturvietės komandą, irkluojamą Dovydo Nemeravičiaus, Martyno Džiaugio, Rolando Maščinsko ir Aurimo Adomavičiaus, pasaulio irklavimo čempionate Sarasotoje (JAV) iškovojus aukso medalius. Pasak šalies vadovės, šia pergale Lietuvos irkluotojai patvirtino, kad svarbiausios sporto aukštumos pasiekiamos tik vieningai ir nuosekliai dirbant, nenuleidžiant rankų, atiduodant daug širdies ir jėgų.

Prezidentė duos startą „Tėvų linijai“

2017-09-29 ANONSAS

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pirmadienį, spalio 2 dieną, 10 valandą lankysis Paramos vaikams centre, kur atidarys pirmąją šalyje konsultacinės pagalbos telefonu liniją vaikus auginantiems tėvams „Tėvų linija“. Šių metų pradžioje įsigaliojo įstatymas, draudžiantis bet kokį smurtą prieš vaikus. Tačiau, nevyriausybinių organizacijų duomenimis, daugiau nei pusė tėvų vis dar yra linkę vaikus auklėti smurtu. Didžiausia to problema, kad tėvams trūksta prieinamos informacijos ir jie nežino, kokios priemonės geriausiai padėtų spręsti iškylančius sunkumus su vaiku.

Taline – Lietuvos pasiūlymai dėl kibernetinio saugumo

2017-09-29

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė Taline dalyvauja ES skaitmeninės darbotvarkės viršūnių susitikime....

J.C. Junckeris patvirtino dalyvausiąs Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo šimtmečio minėjime

2017-09-29

Su darbo vizitu Estijos sostinėje viešinti Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pakvietė Europos Komisijos pirmininką Jeaną-Claude‘ą Junckerį kitąmet atvykti į Lietuvą – į iškilmingus Nepriklausomybės atkūrimo šimtmečio renginius. Komisijos vadovas padėkojo Prezidentei už garbingą kvietimą ir pažadėjo kitų metų vasario 16-ąją atvykti į Vilnių, Lietuvos žmonėms minint šią svarbią istorinę datą.

Nuo liūčių nukentėję ūkininkai gali tikėtis Europos paramos

2017-09-29

Europos viršūnių susitikime Taline dalyvaujanti Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė dvišaliame...

Lietuvos energetiniai siekiai – tiesiogiai EK pirmininkui

2017-09-29

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko su Europos Komisijos pirmininku Jeanu-Claude‘u Junckeriu,...

ES ateičiai būtini realūs darbai

2017-09-28

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė dalyvauja neformaliame Europos Sąjungos vadovų susitikime, kur...

Prezidentė pasirašė dekretą dėl ūkio ministro atsistatydinimo

2017-09-28

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė, vadovaudamasi Konstitucija ir atsižvelgdama į Ministro Pirmininko teikimą, pasirašė dekretą, kuriuo priėmė ūkio ministro Mindaugo Sinkevičiaus atsistatydinimą. Šis dekretas įsigalios spalio 13 dieną.

Baudos už korupciją ir kitus nusikaltimus didinamos dešimteriopai

2017-09-28

Seimas skubos tvarka priėmė Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuotas Baudžiamojo kodekso pataisas, kuriomis padidintos baudos už visas nusikalstamas veikas ir ypač sugriežtinta atsakomybė už korupcinio pobūdžio nusikaltimus. Priimtomis pataisomis baudos už visas nusikalstamas veikas padidintos 10 ir daugiau kartų, lyginant su tais baudų dydžiais, kurie buvo nustatyti 2003 m. įsigaliojus naujajam Baudžiamajam kodeksui (BK). Tai jau ne pirma Prezidentės iniciatyva dėl baudų didinimo. Dar 2010 m. Prezidentė siūlė visas baudas didinti 10 kartų, bet, Seimo sprendimu, 2011 m. baudos buvo...

Prezidentė pareiškė užuojautą dėl signataro B. Gajausko mirties

2017-09-28

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pareiškė užuojautą netekus laisvės kovotojo, disidento, Kovo 11-osios akto signataro Balio Gajausko. „Netekome nepriklausomybės puoselėtojo, tvirtos dvasios ir valios asmenybės, reikšmingai stiprinusios Lietuvos valstybingumo pamatus“, – rašoma Prezidentės užuojautoje. Pasak šalies vadovės, B. Gajauskas tapo pasiaukojimo ir meilės Tėvynei pavyzdžiu mums visiems.

Informacija atnaujinta 2021.06.23 12:41