Prezidentė Dalia Grybauskaitė

Prezidentė: Būkime verti savo pačių išsikovotos laisvės

2010-08-21

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė dalyvavo Aukščiausiosios Tarybos - Atkuriamojo Seimo...

Prezidentė susitiko su Lietuvoje atostogaujančiu Lenkijos Prezidentu B. Komorowskiu

2010-08-20

Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko su Lietuvoje atostogaujančiu naujuoju Lenkijos Prezidentu Bronislawu...

Lietuvos Prezidentė pasveikino Vengrijos vadovą Nacionalinės šventės proga

2010-08-20

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visų Lietuvos žmonių vardu pasveikino Vengrijos Respublikos Prezidentą Pál Schmitt šalies Nacionalinės šventės – Švento Stepono dienos – proga.

Prezidentė pasveikino R. Maščinską, tapusį jaunimo olimpinių žaidynių čempionu

2010-08-18

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino Rolandą Maščinską, jaunimo olimpinėse žaidynėse Singapūre irklavimo rungtyje iškovojusį aukso medalį. „Jūs rodote puikų pavyzdį sportuojančiam jaunimui, kad tik atkaklus darbas ir sunkios kasdienės treniruotės padeda iškovoti pergalę, kuria gali didžiuotis visa Lietuva“, – rašoma valstybės vadovės sveikinimo laiške.

Lietuvos jaunučių krepšinio rinktinei, Europos čempionate iškovojusiai sidabro medalius – Prezidentės sveikinimai

2010-08-18

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino Lietuvos jaunučių krepšinio rinktinę, Europos čempionate iškovojusią sidabro medalius. „Jūs dar kartą įrodėte, kad Lietuva – puikių, stiprių ir profesionalių krepšininkų šalis. Šiandien Jūs esate mūsų viltis. Didžiuojuosi šiuo laimėjimu ir tikiu, kad pačios svarbiausios pergalės Jūsų dar laukia“, – sakoma šalies vadovės sveikinimo laiške.

Lietuvos Prezidentė pareiškė užuojautą Italijos vadovui dėl Prezidento Francesco Cossiga mirties

2010-08-17

Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visų Lietuvos žmonių vardu pareiškė užuojautą Italijos Respublikos Prezidentui Giorgio Napolitano dėl Prezidento Francesco Cossiga mirties. „Prezidento Francesco Cossiga vadovavimo metu buvo atkurti Lietuvos ir Italijos diplomatiniai santykiai, todėl jo netektis yra labai skaudi ir mano šaliai. Reiškiu nuoširdžią užuojautą Prezidento šeimai, artimiesiems ir visiems Italijos gyventojams“, - rašoma valstybės vadovės užuojautos laiške.

Prezidentė priėmė Moldovos ambasadoriaus skiriamuosius raštus

2010-08-17

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė priėmė Moldovos Respublikos ambasadoriaus Igor Klipii...

Prezidentė pareiškė užuojautą Kinijos vadovui dėl milžiniškos gamtos katastrofos, nusinešusios daugiau nei tūkstantį gyvybių

2010-08-16

Prezidentė Dalia Grybauskaitė pareiškė užuojautą Kinijos Liaudies Respublikos vadovui Hu Jintao dėl milžiniškos gamtos katastrofos Kinijos Gansu provincijoje, nusinešusios daugiau nei tūkstantį nekaltų gyvybių. „Savo ir visų Lietuvos gyventojų vardu reiškiu nuoširdžią užuojautą Jums, žuvusiųjų artimiesiems ir visai kinų tautai. Šią sunkią akimirką linkiu stiprybės, ištvermės ir reiškiu Jums savo gilią pagarbą“, – rašoma valstybės vadovės užuojautos laiške.

Lietuvos Prezidentė pareiškė užuojautą Maltos vadovui dėl Prezidento Guido de Marco mirties

2010-08-13

Prezidentė Dalia Grybauskaitė pareiškė užuojautą Maltos Respublikos Prezidentui George‘ui Abelai dėl Prezidento Guido de Marco mirties. „Mane ir visus Lietuvos žmones labai nuliūdino žinia apie Prezidento Guido de Marco mirtį. Noriu išreikšti gilią užuojautą Prezidento šeimai, artimiesiems ir visiems Maltos gyventojams“, - rašoma šalies vadovės užuojautos laiške.

Prezidentė: Lietuvos jaunimui tenka didelė ir atsakinga misija - Lietuva

2010-08-12

Tarptautinę jaunimo dieną Prezidentė Dalia Grybauskaitė lankėsi tarptautinėje Baltijos šalių skautų stovykloje...

Informacija atnaujinta 2020.03.20 10:12