Prezidentė Dalia Grybauskaitė

Valstybinio vizito į Lietuvą atvyksta Izraelio Prezidentas

2013-07-26

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė kitą savaitę susitiks su valstybinio vizito į Lietuvą atvykstančiu...

Šalies vadovė pareiškė užuojautą dėl Prano Gaidos-Gaidamavičiaus mirties

2013-07-25

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pareiškė užuojautą dėl kunigo, teologo, žurnalisto Prano Gaidos-Gaidamavičiaus mirties. Kaišiadorių vyskupijos kunigas Pranas Gaida-Gaidamavičius buvo apdovanotas už nuopelnus Lietuvai - Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino ordino Riterio kryžiumi, Komandoro didžiuoju kryžiumi ir Sausio 13-osios atminimo medaliu.

Prezidentė pareiškė užuojautą Ispanijos Karaliui dėl žuvusiųjų traukinio avarijoje

2013-07-25

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pareiškė užuojautą Jo Didenybei Ispanijos Karaliui Juanui Carlosui I dėl Santjago de Kompostelo miesto apylinkėse įvykusios tragiškos traukinio avarijos, nusinešusios daugiau nei septyniasdešimties žmonių gyvybes ir palikusios dar daugiau sužeistųjų.

Prezidentė teikia ratifikuoti susitarimą su Norvegija

2013-07-24

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasirašė dekretą, kuriuo teikia Seimui ratifikuoti Lietuvos ir Norvegijos vyriausybių susitarimą dėl nuteistųjų perdavimo tvarkos. Dvišalis susitarimas tarp Lietuvos ir Norvegijos buvo pasirašytas 2011 metų balandžio 5 dieną Osle, Prezidentės valstybinio vizito metu. Iki šiol nuteistųjų perdavimo klausimai tarp abiejų šalių buvo sprendžiami vadovaujantis keletu skirtingų sutarčių, nes Norvegija nėra Europos Sąjungos narė. Ratifikavus šį susitarimą bus suvienodinta ir pagreitinta nuteistųjų perdavimo tvarka.

Prezidentė ateities kartoms perdavė žinią apie pirmininkavimą

2013-07-23

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė kalbėjo Valstybės kino metraščiui. Šio įrašo...

Bankų sąjunga sustiprins ES vidaus rinką

2013-07-23

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko su už ES vidaus rinką ir paslaugas atsakingu Europos...

Prezidentė pasveikino Jos Didenybę Karalienę Elžbietą II proanūkio gimimo proga

2013-07-22

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino Jos Didenybę Karalienę Elžbietą II gimus Kembridžo...

Prezidentė susitiks su ES komisaru M. Barnjė

2013-07-22

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė antradienį, liepos 23 d. 8 val., susitiks su už ES vidaus rinką ir paslaugas atsakingu Europos Komisijos (EK) nariu Mišeliu Barnjė (Michel Barnier). Susitikimo metu bus aptarti svarbiausi Lietuvos pirmininkavimo ES Tarybai darbai siekiant sustiprinti bendrąją ES rinką. Susitikime bus kalbama apie Lietuvos darbus kuriant Bankų sąjungą. Lietuva sieks pažangos svarstant pasiūlymus dėl bankų gaivinimo ir pertvarkymo, indėlių garantijų sistemos ir bendro bankų pertvarkymo mechanizmo sukūrimo.

Prezidentė pasveikino naująjį Belgijos Karalių Philippe‘ą

2013-07-21

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visų Lietuvos žmonių vardu pasveikino Philippe‘ą tapus Belgijos Karaliumi. Šalies vadovė naujajam Karaliui palinkėjo didžiausios sėkmės, o visai belgų tautai – laimės ir klestėjimo. „Lietuva ir Lietuvos žmonės vertina Belgijos paramą mūsų šaliai išsivaduojant iš penkis dešimtmečius trukusios okupacijos, vėliau - siekiant narystės Europos Sąjungoje ir NATO – dešimtąsias įstojimo į Aljansą metines minėsime jau kitąmet", – teigiama Prezidentės sveikinime.

Prezidentė pasveikino Belgijos Karalių nacionalinės šventės proga

2013-07-21

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino Belgijos Karalių Albertą II nacionalinės šventės proga. Visiems Belgijos žmonėms Prezidentė palinkėjo laimės, gerovės ir klestėjimo. „Dėkoju už Jūsų paramą Lietuvai ir supratimą nuo pat Nepriklausomybės atkūrimo 1990 metais iki dabar. Didieji pastarųjų dviejų dešimtmečių Lietuvos užsienio politikos pasiekimai - Lietuvos įstojimas į Europos Sąjungą ir narystė NATO - nebūtų įmanomi be Jūsų tvirtos ir visuomet nuoseklios paramos, o santykiai tarp mūsų šalių nebūtų tokie glaudūs ir intensyvūs", - teigiama Prezidentės...

Informacija atnaujinta 2021.06.23 12:41