Prezidentė Dalia Grybauskaitė

Abejingumas atveria kelią smurtui

2015-01-27

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė dalyvauja 70-ųjų Aušvico išlaisvinimo metinių minėjime, kur kartu...

Prezidentė pareiškė užuojautą dėl lėktuvo katastrofos

2015-01-27

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visų Lietuvos žmonių vardu pareiškė užuojautą dėl lėktuvo katastrofos, įvykusios per Šiaurės Atlanto sutarties organizacijos (NATO) valstybių pratybas Albasetėje, Ispanijoje. Žuvusiųjų šeimoms ir artimiesiems šalies vadovė pareiškė nuoširdžią užuojautą, o sužeistiesiems palinkėjo spartaus gijimo.

Prezidentė pasveikino Australiją nacionalinės šventės proga

2015-01-26

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visų Lietuvos žmonių vardu pasveikino Australijos Generalinį Gubernatorių Peterį Cosgrove nacionalinės šventės - Australijos dienos - proga. Prezidentės teigimu, dvišaliams Lietuvos ir Australijos santykiams pagrindą suteikia tvirti žmogiškieji ryšiai bei draugystė, o šimtmetį skaičiuojantis nuoširdus dialogas, kurį jau daugelį metų palaiko abiejų šalių piliečiai, gali suartinti Lietuvos ir Australijos jaunąsias kartas ir tapti pamatu naujoms prekybos, kultūros ir mokslo iniciatyvoms.

Prezidentė pasveikino Indiją nacionalinės šventės proga

2015-01-26

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visų Lietuvos žmonių vardu pasveikino Indijos Respublikos Prezidentą Pranabą Mukherjee nacionalinės šventės - Respublikos dienos - proga. Indijos Konstitucijos priėmimas ir įsigaliojimas prieš daugiau nei šešis dešimtmečius buvo lemiamas žingsnis įtvirtinant laisvę, demokratiją ir įstatymo viršenybę.

Prezidentė pasveikino A. Sereikaitę iškovojus bronzos medalį

2015-01-25

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino Agnę Sereikaitę Olandijoje vykstančiame Europos greitojo čiuožimo trumpuoju taku čempionate iškovojus bronzos medalį. Šalies vadovė sportininkei padėkojo už Lietuvos vardo garsinimą ir palinkėjo ilgo ir sėkmingo pergalių kelio.

Prezidentė pareiškė užuojautą dėl rašytojo J. Mikelinsko mirties

2015-01-25

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visų Lietuvos žmonių vardu pareiškė užuojautą dėl rašytojo, Nacionalinės kultūros ir meno premijos laureato, Jono Mikelinsko mirties. Prezidentės teigimu, būdamas atviras sudėtingai laikmečio tikrovei, nebijodamas pačių skaudžiausių istorijos temų, priartėdamas prie esminių žmogaus egzistencijos problemų, J. Mikelinskas visada išliko vertinamas kritikų ir mylimas skaitytojų.

Lietuvos ir Švedijos ryšiai stiprėja

2015-01-23

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko su Švedijos užsienio reikalų ministre Margot Wallström,...

Tobulinama leidimų gyventi Lietuvoje išdavimo tvarka

2015-01-23

Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės iniciatyva parengtos ir Seimui teikiamos Užsieniečių teisinės padėties įstatymo pataisos, kuriomis siekiama sustiprinti nacionalinį saugumą bei užkirsti kelią valstybei ir žmonėms grėsmę keliantiems asmenims gauti leidimus gyventi Lietuvoje.

Prezidentė pareiškė užuojautą dėl Saudo Arabijos Karaliaus mirties

2015-01-23

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visų Lietuvos žmonių vardu pareiškė užuojautą Saudo Arabijos valdovui Salmanui bin Abdulazizui dėl Saudo Arabijos Karaliaus Abdullah bin Abdulazizo mirties. Prezidentės teigimu, Karalius Abdullah savo darbais ir idėjomis rodė atsidavimą savo šaliai ir jos žmonėms, aktyviai siekė įgyvendinti svarbias reformas ir užtikrinti didesnę gerovę, saugumą ir taiką Saudo Arabijoje ir visame regione.

Prezidentė susitiko su Ukrainos ir Gruzijos vadovais

2015-01-22

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė Davose susitiko su Ukrainos Prezidentu Petro Porošenka ir Gruzijos...

Informacija atnaujinta 2021.01.21 07:08