Prezidentė Dalia Grybauskaitė

Prezidentė pasveikino plaukiką A. Šidlauską iškovojus aukso medalį

2015-06-25

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino plaukiką Andrių Šidlauską, Europos sporto žaidynėse triumfavus 50 metrų rungties krūtine vyrų plaukimo varžybose ir iškovojus pirmąją vietą. „Šis Jūsų pasiekimas – tai visos Lietuvos pergalė, stiprinanti mūsų pasididžiavimo jausmą ir tikėjimą savimi. Ačiū, kad įkvepiate ir vienijate", – sakoma Prezidentės sveikinime.

Prezidentė susitiko su JK premjeru D. Cameronu

2015-06-25

Prieš Europos Vadovų Tarybos posėdį Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė Briuselyje susitiko su...

Prezidentė pasveikino Slovėniją Valstybingumo dienos proga

2015-06-25

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino Slovėnijos Respublikos Prezidentą Borutą Pahorą šalies nacionalinės šventės – Valstybingumo dienos – proga. „Šiemet Lietuvai minint svarbią dvidešimt penkerių metų nepriklausomybės sukaktį, prisimename, kad Slovėnija viena pirmųjų pripažino atkurtos Lietuvos nepriklausomybę. Mūsų šalys nuėjo labai panašų kelią, kovodamos už teisę patiems kurti savo valstybes. Palaikėme vieni kitus ir siekdami narystės Europos Sąjungoje ir NATO“, – sakoma Prezidentės sveikinime.

Kroatijai – Prezidentės sveikinimas nacionalinės šventės proga

2015-06-25

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visų šalies žmonių vardu pasveikino Kroatijos Respublikos Prezidentę Kolindą Grabar-Kitarović šalies nacionalinės šventės – Valstybingumo dienos – proga. „Per dvidešimt ketverius metus nuo nepriklausomybės paskelbimo Kroatija nuėjo ilgą ir prasmingą kelią. Sėkmingai įtvirtino savo valstybingumą, sukūrė patikimus dvišalius santykius ir įsitvirtino tarptautinėje bendruomenėje. Kroatija yra artima ir patikima Lietuvos sąjungininkė NATO ir Europos valstybių šeimoje“, – sakoma šalies vadovės sveikinime.

EVT darbotvarkėje – pabėgėlių, ES saugumo ir ekonomikos skatinimo klausimai

2015-06-25

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė birželio 25-26 dienomis Briuselyje dalyvaus Europos Vadovų Tarybos...

Prezidentė atleido VSD direktoriaus pavaduotojus

2015-06-23

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė, vadovaudamasi Konstitucija, Žvalgybos įstatymu ir atsižvelgdama į Valstybės saugumo departamento (VSD) direktoriaus Dariaus Jauniškio teikimą, pasirašė dekretus, kuriais nuo birželio 26 dienos atleido Sigitą Butkų ir Romualdą Vaišnorą iš VSD direktoriaus pavaduotojų pareigų. Pagal Žvalgybos įstatymą, VSD direktoriaus pavaduotojus direktoriaus teikimu skiria ir atleidžia Prezidentė.

Prezidentė pasveikino Liuksemburgo Didįjį Hercogą Henrį šalies nacionalinės šventės proga

2015-06-23

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visų šalies žmonių vardu pasveikino Liuksemburgo Didįjį Hercogą Henrį šalies nacionalinės šventės proga. „Lietuvos ir Liuksemburgo bendradarbiavimas dirbant kartu Europos Sąjungoje ir NATO auga. Neabejoju, kad ir toliau stiprinsime dvišalius ryšius, vystydami mūsų šalims ir visai Europai svarbius projektus, siekdami bendrų tikslų politikos, ekonomikos ir gynybos srityse bei kurdami gerovę ir saugumą savo šalyse ir visame žemyne“, – sakoma Prezidentės sveikinime.

Graikija turi gyventi pagal išgales

2015-06-22

Į neeilinį euro zonos šalių vadovų susitikimą susirinkę lyderiai aptaria susidariusią sunkią finansinę padėtį...

Prezidentė pasveikino sambo imtynininkus, iškovojusius bronzos medalius

2015-06-22

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino sambo imtynininkus Rūtą Aksionovą ir Radvilą Matuką, savo svorio kategorijose iškovojusius Europos žaidynių bronzos medalius. „Šie medaliai – kasdienio Jūsų darbo ir ištvermės įvertinimas. Jais didžiuojamės mes visi – Jūsų artimieji, treneriai ir visa Lietuva, tikinti, kad dar nekart pradžiuginsite mus skambiomis pergalėmis“, – rašoma Prezidentės sveikinime. Šalies vadovė Lietuvos atstovams palinkėjo stiprybės ir sėkmės būsimose varžybose.

Stiprėja ekonominiai Lietuvos ir Kinijos ryšiai

2015-06-22

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko su Kinijos vicepremjeru Zhangu Gaoliu ir aptarė galimybes...

Informacija atnaujinta 2021.01.21 07:08