Prezidentė Dalia Grybauskaitė

Prezidentė pasveikino Latvijos Ministrą Pirmininką jubiliejaus proga

2016-11-28

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visų Lietuvos žmonių vardu pasveikino Latvijos Ministrą Pirmininką Marių Kučinskį 55-erių metų jubiliejaus proga. Šalies vadovė pabrėžė, kad Lietuva ir Latvija yra artimiausios kaimynės bei bendražygės istorijos, valstybingumo ir demokratijos kelyje. Prezidentės teigimu, Lietuva vertina nuosekliai stiprėjančius abipusius ryšius ir viena kryptimi žvelgiančią bei bendrų tikslų siekiančią partnerę ir sąjungininkę – Latviją.

Prezidentė pasveikino E. Gužauską ir I. Mikštaitę iškovojus aukso medalius

2016-11-27

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino Europos kiokušin karatė absoliučios svorio kategorijos suaugusiųjų čempionate Sofijoje aukso medalius iškovojusius Eventą Gaižauską ir Ingą Mikštaitę. Pasak Prezidentės, daugeliui jaunų sportininkų E. Gaižauskas ir I. Mikštytė yra puikus pavyzdys, kaip siekti tikslo, o šie aukso medaliai yra atlygis už sunkias treniruotes, atkaklumą ir kovingumą.

Prezidentė tęs susitikimus su pateiktais kandidatais į ministrus

2016-11-27

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė tęs darbo susitikimus su pateiktais kandidatais į ministrus. Pirmadienį, lapkričio 28 d., 8 val. susitiks su pateiktu kandidatu į sveikatos apsaugos ministrus Aurelijumi Veryga, 9 val. – su pateiktu kandidatu į vidaus reikalų ministrus Eimučiu Misiūnu.

Prezidentė paskelbė akcijos „Knygų Kalėdos“ startą

2016-11-25

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė paskelbė akcijos „Knygų Kalėdos“ pradžią ir kartu su dienos centrų...

Prezidentės iniciatyva – dėmesys kovai su smurtu prieš moteris Lietuvoje ir pasaulyje

2016-11-25

Moterų pasaulio lyderių tarybai vadovaujančios Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės iniciatyva...

Prezidentė tęsia susitikimus su pateiktais kandidatais į ministrus

2016-11-24 ANONSAS

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė tęsia darbo susitikimus su pateiktais kandidatais į ministrus. Prezidentė penktadienį, lapkričio 25 d. 8 val. susitiks su pateiktu kandidatu į finansų ministrus Viliumi Šapoka, 9 val. – su pateiktu kandidatu į žemės ūkio ministrus Broniumi Markausku, 10 val. - su pateiktu kandidatu į ūkio ministrus Mindaugu Sinkevičiumi, 11 val. – su pateiktu kandidatu į krašto apsaugos ministrus Raimundu Karobliu, 15 val. – su pateiktu kandidatu į užsienio reikalų ministrus Linu Antanu Linkevičiumi.

Prezidentė įžiebs pirmąją Kalėdų eglę ir paskelbs „Knygų Kalėdas“

2016-11-24 ANONSAS

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė rytoj, lapkričio 25 d., 14 val. Prezidentūros Baltojoje salėje...

Prezidentė pradeda susitikimus su pateiktais kandidatais į ministrus

2016-11-24 ANONSAS

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė gavusi paskirtojo Ministro Pirmininko Sauliaus Skvernelio teikimą dėl Vyriausybės sudėties pradeda darbinius susitikimus su pateiktais kandidatais į ministrus. Prezidentė ketvirtadienį, lapkričio 24 d., 14 val. susitiks su pateiktu kandidatu į aplinkos ministrus Kęstučiu Navicku, 14.45 val. su pateikta kandidate į švietimo ir mokslo ministres Jurgita Petrauskiene, 15.30 val. su pateikta kandidate į kultūros ministres Liana Ruokyte – Jonsson, 16.15 val. su pateiktu kandidatu į susisiekimo ministrus Roku Masiuliu.

Atsakingas verslas padeda kurti saugesnę Lietuvą

2016-11-24

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino metinės atsakingo verslo konferencijos dalyvius....

Prezidentė atidarys didžiausią tarptautinį atsakingo verslo renginį Lietuvoje

2016-11-23 ANONSAS

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė rytoj, ketvirtadienį, 9.30 val. Prezidentūros kolonų salėje atidarys metinę atsakingo verslo konferenciją. Renginyje, kurį organizuoja Lietuvos atsakingo verslo asociacija, Danijos, Švedijos, Suomijos ir Norvegijos prekybos rūmai bei Šiaurės ministrų tarybos biuras, dalyvaus daugiau kaip 100 Lietuvos ir užsienio kapitalo įmonių atstovų. Atsakingu vadinamas toks verslas, kuris dirba skaidriai, rūpinasi savo darbuotojais ir aplinka, yra neabejingas bendruomenės problemoms ir savo veikla ne tik siekia pelno, bet ir kuria vertę visuomenei.

Informacija atnaujinta 2020.07.06 13:38