Prezidentė Dalia Grybauskaitė

Valstybės gynimui reikia ir jaunystės užsidegimo

2017-07-28

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijos absolventams...

Prezidentė įteikė skiriamuosius raštus ambasadoriui Estijoje

2017-07-28

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė įteikė skiriamuosius raštus šalies nepaprastajam ir įgaliotajam...

Prezidentė pasveikino Peru vadovą su nacionaline švente

2017-07-28

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino Peru Respublikos Prezidentą Pedro Pablo Kuczynski nacionalinės šalies šventės – Fiestas Patrias – proga. Šiemet abi šalys mini 20-ąsias diplomatinių santykių metines. Sveikinime linkima, kad Lietuvos ir Peru dialogas ir toliau abipusiškai būtų plėtojamas pagarbos, susidomėjimo ir draugystės dvasia, o augantis bendradarbiavimas ryšių su Europos Sąjunga lygiu atvertų piliečiams dar daugiau naudingos bendros veiklos galimybių.

Prezidentė orientacininką T. Kuzminskį pasveikino su sidabro medaliu

2017-07-27

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino Kurčiųjų vasaros olimpinėse žaidynėse orientacininkų asmeninėse varžybose sidabro medalį iškovojusį Tomą Kuzminskį. Pasak šalies vadovės, sportininko atkaklumas ir ištvermė siekiant didžiausio meistriškumo, išsaugant savyje sportinę dvasią kelia didelę pagarbą.

Šalies vadovė suteiks leitenanto laipsnius Karo akademijos absolventams

2017-07-27 ANONSAS

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė rytoj, liepos 28 d. 11 val., S. Daukanto aikštėje suteiks pirmojo karininko laipsnį Lietuvos karo akademijos absolventams. Šiemet Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijoje studijas baigė 24-oji absolventų laida. Leitenanto laipsniai bus suteikti 53 šios įstaigos kariūnams.

Prezidentė Taline susitiks su Baltijos šalių vadovais ir JAV viceprezidentu

2017-07-27 ANONSAS

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pirmadienį, liepos 31 d., vyksta į Taliną, kur susitiks su Latvijos ir Estijos vadovais bei JAV viceprezidentu Mike Pence. Tai – jau antras aukščiausio lygio JAV vadovų vizitas mūsų regione šį mėnesį, rodantis išskirtinį Amerikos dėmesį mūsų saugumui. Prezidentės teigimu, tęsiantis Kaliningrado militarizacijai ir artėjant prieš Vakarus nukreiptoms puolamojo pobūdžio pratyboms „Zapad“, JAV buvimas mūsų regione ypatingai svarbus.

Kauno apygardos teismo teisėją leista patraukti baudžiamojon atsakomybėn

2017-07-26

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė, vadovaudamasi Konstitucija, Teismų įstatymu bei atsižvelgdama į generalinio prokuroro Evaldo Pašilio teikimą, pasirašė dekretą, kuriuo leido Kauno apygardos teismo teisėją Ramūną Antanavičių patraukti baudžiamojon atsakomybėn, suimti ar kitaip suvaržyti jo laisvę. Taip pat Prezidentė sustabdė teisėjo R. Antanavičiaus įgaliojimus iki galutinio sprendimo ikiteisminiame tyrime arba sprendimo baudžiamojoje byloje įsiteisėjimo.

Prezidentė kreipėsi į Teisėjų tarybą dėl Vilniaus miesto apylinkės teismo teisėjos atleidimo

2017-07-25

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė, vadovaudamasi Konstitucija, Teismų įstatymu bei susipažinusi su Teisėjų garbės teismo sprendimu, kreipėsi į Teisėjų tarybą dėl patarimo atleisti Vilniaus miesto apylinkės teismo teisėją Sonatą Bieliauskienę pažeminus teisėjo vardą. Prezidentė taip pat sustabdė teisėjos S. Bieliauskienės įgaliojimus, iki bus priimtas sprendimas dėl jos atleidimo iš pareigų. Prezidentė nuolat pabrėžia, kad teisėjams taikomi ne tik labai aukšti profesionalumo, bet ir elgesio, moralės ir etikos reikalavimai. Nuo teisėjo darbo kokybės priklauso žmonių pasitikėjimas ir teisingumu,...

Valstybės vadovė pasveikino medalius Kurčiųjų olimpiadoje iškovojusius šalies sportininkus

2017-07-25

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino Kurčiųjų vasaros olimpiadoje Samsune (Turkija) medalius iškovojusius šalies sportininkus. Gintautas Juchna ir Deividas Takinas teniso vyrų dvejetų varžybose laimėjo bronzą, Vytenis Ivaškevičius ir Mindaugas Jurkša rutulio stūmimo rungtyje iškovojo sidabrą ir bronzą. Pasak šalies vadovės, Lietuvą ir toliau džiugina medaliai, dovanojantys visiems naujų ir svarių pergalių viltį, garbę ir tarptautinį pripažinimą.

Prezidentė pasveikino sportininkus M. Bilių ir D. Dundzį Pasaulio neįgaliųjų lengvosios atletikos čempionate iškovojus auksą ir bronzą

2017-07-23

Lietuvos Respublikos Prezidentė pasveikino Londone (Didžioji Britanija) vykstančiame Pasaulio neįgaliųjų lengvosios atletikos čempionate vyrų rutulio stūmimo rungtyje auksą iškovojusį Mindaugą Bilių ir Donatą Dundzį, pelniusį bronzos medalį. Pasak šalies vadovės, sportininkų atkaklumas kelia pasididžiavimą. Tai puikus pavyzdys, kad sportinis ryžtas siekti aukščiausių laimėjimų visada pasiteisina.

Informacija atnaujinta 2021.06.23 12:41