Prezidentė Dalia Grybauskaitė

Paskirta nauja Pretendentų į teisėjus atrankos komisija

2017-09-28

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasirašė dekretą, kuriuo paskyrė naujos sudėties Pretendentų į teisėjus atrankos komisiją. Siekiant užtikrinti objektyvią, skaidrią ir kokybišką teisėjų atranką, į Komisiją trejų metų laikotarpiui deleguojami 4 visuomenės atstovai ir 3 teisėjai. Pretendentų į teisėjus atrankos komisija (toliau – Komisija) yra Prezidento patariamoji institucija, kuri padeda formuoti teisėjų korpusą. Skirdama teisėjus, Prezidentė atsižvelgia į Komisijos rekomendacijas, taip pat su kiekvienu kandidatu į teisėjus susitinka asmeniškai.

Prezidentė išvyksta į Europos Sąjungos viršūnių susitikimą Taline

2017-09-28 ANONSAS

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė išvyksta į Taliną, kur penktadienį, rugsėjo 29 d., dalyvaus...

Teisuolių pasiaukojimas – vertingiausias žmogiškumo liudijimas

2017-09-27

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė Žūvančiųjų gelbėjimo kryžiumi apdovanojo Lietuvos piliečius,...

Jubiliejaus proga šalies vadovė pasveikino aktorę D. Kazragytę

2017-09-27

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė nuoširdžiai pasveikino aktorę Doloresą Kazragytę garbingo jubiliejaus proga. „Ilgamečiu darbu teatre ir kine Jūs pelnėte kolegų pagarbą, žiūrovų meilę ir pripažinimą. Esate apdovanota ir ypatingu talentu rašyti. Savo eseistikoje Jūs jautriai, šviesiai ir atvira širdimi perteikiate amžinąsias vertybes, apmąstote kūrybos prasmę, žmogaus gyvenimą ir paprastus kasdienybės stebuklus jame“, – rašoma sveikinime.

Talentingas jaunimas renkasi Lietuvą

2017-09-26

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė davė startą pasaulyje analogų neturinčiai transporto platformai...

Prezidentė duos startą pasaulyje išpopuliarėjusiai lietuvių sukurtai platformai

2017-09-25 ANONSAS

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė rytoj, rugsėjo 26 d., 11 val. duos startą analogų pasaulyje neturinčios atnaujintos transporto platformos „Trafi“ veiklai Lietuvoje. Ši platforma – moderniausias miesto transporto projektas, sujungiantis viešąjį transportą, pavėžėjimo ir automobilių dalijimosi paslaugas. Iniciatyvą „Rinkis Lietuvą“ paskelbusi šalies vadovė ypatingą dėmesį skiria į Lietuvą jau grįžusiems ir čia grįžtantiems mūsų šalies piliečiams. Daugiau kaip pusė „Trafi“ darbuotojų yra parvykę iš užsienio.

„Solidarumo bėgimas“ – gerumo ir atsakomybės pamoka visai šaliai

2017-09-25

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė lankėsi Vilniaus „Atgajos“ specialiojoje mokykloje, kur paskelbė...

Nepriklausomybės dienos proga šalies vadovė pasveikino Saudo Arabiją

2017-09-23

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visų Lietuvos žmonių vardu pasveikino Saudo Arabijos Karalių Salmaną bin Abdulazizą al Saudą Saudo Arabijos Nacionalinės dienos 85-ųjų metinių proga. Šalies vadovės teigimu, artimą Europos Sąjungos ir Saudo Arabijos bendradarbiavimą skatina ne tik bendri ekonominiai interesai, bet ir dideli saugumo iššūkiai, su kuriais šiandien susiduria tiek Artimųjų Rytų, tiek Europos valstybės. Tai, anot Prezidentės, ypač svarbus paskatinimas ieškoti vieningo atsako į tarptautinės darbotvarkės klausimus.

Šalies vadovė pasveikino Europos čempione tapusią vyrų golbolo rinktinę

2017-09-22

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino Europos golbolo čempionate aukso medalius iškovojusią šalies golbolo vyrų rinktinę. Pasak šalies vadovės, darniu darbu ir tvirta valia pelnyti garbingi apdovanojimai jau ne pirmus metus žymi pergalingą rinktinės kelią į sporto aukštumas. Sveikinime dėkojama už iškovotus medalius. Pasak šalies vadovės, tai įkvėpimas visiems ir graži dovana naują šimtmetį pasitinkančiai valstybei.

Prezidentė duos startą didžiausiam moksleivių bėgimui šalyje

2017-09-22 ANONSAS

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pirmadienį, rugsėjo 25 dieną, 11 valandą lankysis „Atgajos“ specialiojoje mokykloje, kur paskelbs didžiausios šalyje moksleivių paramos akcijos „Solidarumo bėgimas“ pradžią ir duos startą pirmajam bėgimui. Jau tradicija tapusią ir šalies Prezidentės globojamą iniciatyvą rengia organizacija „Gelbėkit vaikus“ kartu su kampanija „Už saugią Lietuvą“. „Solidarumo bėgimo“ starto švilpukas šiemet nuaidės 400-uose Lietuvos ugdymo įstaigų, o solidarumo kilometrus bėgs apie 70 tūkstančių vaikų. Paaukotos lėšos bus skirtos pagalbai vargingiau gyvenantiems Lietuvos...

Informacija atnaujinta 2021.06.23 12:41