Prezidentė Dalia Grybauskaitė

Prezidentė įteikė skiriamuosius raštus Lietuvos ambasadorei Belgijos Karalystėje

2018-07-25

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė įteikė skiriamuosius raštus Lietuvos ambasadorei Belgijos...

Atidedamas Graikijos Prezidento vizitas į Lietuvą

2018-07-24

Dėl daugybės žmonių gyvybes nusinešusių gaisrų Graikijoje atidedamas oficialus šios šalies Prezidento Prokopio Pavlopoulos vizitas į Lietuvą. Dėl stichijos Graikijos Prezidentas atidėjo visas suplanuotas keliones. Naujausiais pranešimais, dideli gaisrai netoli Atėnų jau pareikalavo mažiausiai 60 žmonių gyvybių, nemažai yra dingusiųjų. Šiandien Graikijoje paskelbtas trijų dienų nacionalinis gedulas. Prezidentė Lietuvos žmonių vardu pareiškė užuojautą visiems Graikijos žmonėms. Šalies vadovė palinkėjo stiprybės ir ištvermės aukų šeimoms, artimiesiems ir visiems nukentėjusiesiems, taip pat sveikatos...

Prezidentė pareiškė užuojautą Laosui dėl žmonių gyvybes nusinešusios tragedijos

2018-07-24

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pareiškė nuoširdžią užuojautą Laoso Liaudies Demokratinės Respublikos Prezidentui Bounnhang Vorachith dėl žmonių gyvybes nusinešusios ir šalies gyvenvietes nuniokojusios užtvankos griūties. Šalies vadovė tragiško įvykio akivaizdoje palinkėjo didžiausios stiprybės ir sveikatos aukų šeimoms, jų artimiesiems ir visiems nukentėjusiems žmonėms. Prezidentė taip pat palinkėjo susitelkimo valstybei įgyvendinant gelbėjimo operaciją ir dingusiųjų paiešką bei kuo greičiau įveikiant šios skaudžios nelaimės padarinius.

Prezidentė pareiškė užuojautą Graikijai dėl žuvusiųjų gaisruose

2018-07-24

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pareiškė nuoširdžią užuojautą Graikijos vadovui Prokopiui Pavlopoului ir visiems šalies žmonėms dėl skaudžios nelaimės, kai gaisrai netoli Atėnų nusinešė dešimtis gyvybių ir sužeidė daugybę žmonių. Šalies vadovė šiuo ypač sunkiu metu išreiškė Graikijai Lietuvos žmonių paramą. Prezidentė palinkėjo stiprybės ir ištvermės aukų šeimoms, artimiesiems ir visiems nukentėjusiesiems, taip pat sveikatos sužeistiesiems bei susitelkimo visai šaliai tęsiant gelbėjimo darbus ir kuo greičiau įveikiant nelaimės padarinius.

Prezidentė pasveikino N. Sadūnaitę su garbingu jubiliejumi

2018-07-22

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino kovotoją už šalies nepriklausomybę Nijolę Sadūnaitę 80-ojo gimtadienio proga.Pasak šalies vadovės, N. Sadūnaitės vardas Lietuvos kelyje į nepriklausomybę ypatingai svarbus ir ryškus. Jį tardami regime nepalaužiamą kovotoją ir daugybę jau istorija tapusių įvykių, artinusių išsivadavimą iš okupacijos. Kaip teigiama sveikinime, būtent N. Sadūnaitė yra viena iš garbingos pasipriešinimo istorijos kūrėjų. Tvirtas tikėjimas buvo tas ginklas, kuriuo ji laimėjo dešimtmečius trukusį mūšį už Tėvynės laisvę.

Prezidentė pasveikino Belgiją nacionalinės šventės proga

2018-07-21

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visų Lietuvos žmonių vardu pasveikino Belgų Karalių Philippe nacionalinės šventės proga. Kaip teigiama sveikinime, Belgijos žmonės – svarbūs Lietuvos partneriai. 14 metų bendro darbo Europos Sąjungoje ir NATO ypač suartino šalis. Daugeliu aktualiausių žemyno darbotvarkės klausimų abiejų valstybių pozicija sutampa, vienodai vertinamos saugumo grėsmės, ekonomikos ir politikos iššūkiai. Tai patvirtino ir pastarieji Belgijoje vykę Europos Sąjungos ir NATO viršūnių susitikimai.

Solidi vokiška investicija – paskata inovatyvios ekonomikos vystymui

2018-07-20

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė davė startą Vokietijos pramonės giganto „Continental“ gamyklos...

Vokietijos pramonės milžinė ateina į Lietuvą

2018-07-19 ANONSAS

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė rytoj, liepos 20 d., 10 val. Kauno laisvojoje ekonominėje zonoje (Sergeičikų I kaimas, Kauno r.) duos startą Vokietijos automobilių komponentų pramonės milžinės „Continental“ gamyklos statyboms. Tai didžiausias pastarųjų metų investicinis projektas – įmonė per penkerius metus ketina investuoti 95 mln. eurų ir sukurti tūkstantį naujų darbo vietų. Gamykloje bus gaminami aukštos pridėtinės vertės produktai automobilių pramonei – pažangiausios automobilių valdymo sistemos. Tai atves Lietuvą į automobilių didžiųjų gamintojų pasaulį ir sukurs galimybę išnaudoti mūsų...

Prezidentei įteiktas garbingiausias skautų apdovanojimas

2018-07-19

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė lankėsi Rumšiškėse vykstančioje Tautinėje skautų stovykloje....

„Misija Sibiras“ įprasmina valstybės atkūrimo šimtmetį

2018-07-18

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė Prezidentūroje susitiko su „Misija Sibiras‘18“ komanda, rytoj...

Informacija atnaujinta 2020.07.06 13:38