Prezidentė Dalia Grybauskaitė

Prezidentė pasveikino išrinktąjį Rumunijos Prezidentą

2014-11-17

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino išrinktąjį Rumunijos Prezidentą Klausą Iohannisą. „Linkiu Jums kuo didžiausios sėkmės ir ryžto einant šias labai svarbias ir atsakingas pareigas. Tikiu, kad Rumunijos piliečių išreikštas pasitikėjimas įkvėps Jus svarbiems darbams šalies ir visų jos žmonių labui, imantis Rumunijai, regionui ir visai Europai reikšmingų iniciatyvų", - rašoma Prezidentės sveikinimo laiške.

Prezidentės pasirašyti įstatymai skatins atsakingą finansų valdymą

2014-11-17

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasirašė Fiskalinės sutarties įgyvendinimo Konstitucinio įstatymo ir Fiskalinės drausmės įstatymo pataisas, kurios įpareigos atsakingai valdyti šalies finansus ir siekti stabilaus ekonomikos augimo. „Šie įstatymai apsaugos nuo populizmo ir užtikrins didesnę politikų atsakomybę valdant šalies finansus. Politikai nebegalės dalyti tuščių pažadų prieš rinkimus ir švaistyti visų mokesčių mokėtojų lėšų", - sako Prezidentė. Lietuva prieš dvejus metus pasirašė Europos sutartį dėl stabilumo, koordinavimo ir valdysenos ekonominėje ir pinigų sąjungoje. Sutarčiai...

NATO pratybos stiprina regiono saugumą

2014-11-13

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė Generolo Silvestro Žukausko poligone stebėjo NATO pratybas...

Žmonių saugumas – svarbiausias policijos uždavinys

2014-11-12

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė su naujuoju policijos generaliniu komisaru Linu Pernavu aptarė...

Prezidentė pasveikino Lenkijos vadovą Nepriklausomybės dienos proga

2014-11-11

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino Lenkijos Prezidentą Bronislawą Komorowskį ir visus šios šalies žmones Nepriklausomybės dienos proga.

Prezidentė kreipėsi į Teisėjų tarybą dėl teisėjų atleidimo

2014-11-11

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė, vadovaudamasi Konstitucija, pasirašė dekretą, kuriuo kreipėsi į Teisėjų tarybą patarimo dėl teisėjų - Tatjanos Juvko, Vitalijaus Kondratjevo ir Pelagėjos Stonkienės atleidimo.

Vidaus reikalų sistemos laukia nauji iššūkiai

2014-11-11

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko su Seime prisiekusiu vidaus reikalų ministru Sauliumi...

Prezidentė teikia naują Kainų ir energetikos kontrolės komisijos pirmininkę

2014-11-11

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė, vadovaudamasi Konstitucija ir Lietuvos energetikos įstatymu, pasirašė dekretą, kuriuo teikia Seimui Ingą Žilienę nuo 2015 m. sausio 21 d. skirti Valstybinės kainų ir energetikos kontrolės komisijos pirmininke.

Prezidentė paskyrė policijos generalinį komisarą

2014-11-10

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė, vadovaudamasi Konstitucija, Policijos veiklos įstatymu ir atsižvelgdama į Vyriausybės teikimą, nuo lapkričio 11 dienos Liną Pernavą paskyrė policijos generaliniu komisaru.

Baltijos šalims – metų europiečių titulas

2014-11-06

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė iškilmingoje ceremonijoje Berlyne atsiėmė „Auksinės Viktorijos" (vok. „Goldene Victoria") apdovanojimą, skirtą Lietuvai ir kitoms Baltijos šalims už europietiškumą. Savo kalboje Prezidentė pabrėžė, kad šis apdovanojimas - visų Lietuvos žmonių pastangų ir ryžto kurti stiprią europietišką valstybę įvertinimas.

Informacija atnaujinta 2021.06.23 12:41