Prezidentė Dalia Grybauskaitė

Šalies vadovė pasveikino imtynininką M. Sinkevičių Kurčiųjų olimpinėse žaidynėse iškovojus bronzą

2017-07-23

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino imtynininką Mantą Sinkevičių Samsune (Turkija) vykstančių Kurčiųjų vasaros olimpinių žaidynių graikų-romėnų imtynių svorio kategorijoje iki 75 kg iškovojus bronzos medalį. Pasak šalies vadovės, tai svari, sportininko talentą patvirtinanti pergalė, garbė ir pripažinimas Lietuvai, įkvepiantis pavyzdys sportuojantiems šalies žmonėms.

Prezidentė pasveikino stalo teniso rinktinę Kurčiųjų olimpinėse žaidynėse iškovojus bronzą

2017-07-22

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino stalo tenisininkus Gintautą Juchną, Deividą Takiną, Kęstutį Žižiūną ir Viktorą Narkevičių Samsune (Turkija) vykstančiose Kurčiųjų vasaros olimpinėse žaidynėse komandinėse varžybose iškovojus bronzos medalius. Sveikinime sakoma, kad šis medalis – viso įdėto darbo, ilgų treniruočių valandų, profesionalaus pasiruošimo įvertinimas.

Valstybės vadovė pasveikino Švedijos Ministrą Pirmininką su jubiliejumi

2017-07-21

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino Švedijos Karalystės Ministrą Pirmininką Stefaną Löfveną 60-ojo jubiliejaus proga. Pasak šalies vadovės, savo sukaktį Ministras Pirmininkas pasitinka eidamas atsakingas pareigas ir pelnęs Švedijos piliečių pasitikėjimą bei įvertinimą. Sveikinime linkima ir toliau nestokoti ryžto, piliečių ir kolegų paramos siekti užsibrėžtų tikslų ginant visų Švedijos žmonių interesus, dirbant dėl savo šalies ir visos Europos ateities.

Prezidentė pasveikino Belgiją nacionalinės šventės proga

2017-07-21

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visų Lietuvos žmonių vardu pasveikino Belgų Karalių Philippe nacionalinės šventės proga. Sveikinime šalies vadovė pabrėžia, kad bendras Lietuvos ir Belgijos tikslas stiprinti žemyno ir piliečių ekonominę gerovę bei saugumą lemia artimą dialogą europinės darbotvarkės ir gynybos klausimais, nuolat intensyvėjantį bendradarbiavimą derinant bendras pozicijas Europos Sąjungoje ir NATO. Pasak Prezidentės, per pastaruosius trylika metų nuo Lietuvos narystės šiose bendrijose pradžios abi valstybes ir jų piliečius suartino bendros vertybės, kurias jie pasirengę...

Šalies vadovė pasveikino išrinktąjį Indijos Prezidentą

2017-07-20

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino išrinktąjį Indijos Respublikos Prezidentą Ramą Nathą Kovindą. Šiemet Lietuva ir Indija mini jau dvidešimt penktąsias diplomatinių santykių metines. Šalies vadovė išreiškė viltį, kad išinktajam Prezidentui einant pareigas abiejų šalių dialogas ir toliau nuosekliai tvirtės, o įgyvendinami kultūros, švietimo, turizmo projektai stiprins abipusį pasitikėjimą ir atvers piliečiams daugiau aktyvesnio bendradarbiavimo kelių verslo, prekybos, inovacijų srityse.

NATO pratybose Lietuvoje išbandytos „Patriot“ sistemos

2017-07-20

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė stebėjo NATO karines oro pratybas „Tobruko palikimas“. Pratybose...

Teismai tampa dar atviresni

2017-07-19

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasirašė Teismų įstatymo ir susijusių įstatymų pataisas, kuriomis siekiama didesnio teismų atvirumo ir jų veiklos viešumo. Priėmus šias pataisas, teismuose bus leidžiama daryti garso ir vaizdo įrašus teisėjams skelbiant sprendimus. Pateikus prašymą teismas leis visuomenės informavimo, mokslo ar mokymo tikslais teismo sprendimo paskelbimą transliuoti, filmuoti, fotografuoti, jo metu daryti garso ar vaizdo įrašą. Prezidentės inicijuotomis pataisomis bus sudarytos sąlygos visuomenei plačiau susipažinti su teismų sprendimais ir jų argumentais. Teisėjai bus...

Prezidentė paskyrė Konkurencijos tarybos narį

2017-07-18

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė, vadovaudamasi Konstitucija, Konkurencijos įstatymu ir atsižvelgdama į Ministro Pirmininko Sauliaus Skvernelio teikimą, pasirašė dekretą, kuriuo nuo rugpjūčio 24 dienos antrai kadencijai paskyrė Eloną Šatą Konkurencijos tarybos nariu. Konkurencijos tarybos narys skiriamas 6 metų laikotarpiui. E. Šatas nuo 2011 metų eina Konkurencijos tarybos pirmininko pavaduotojo pareigas. 39 metų E. Šatas turi ilgametę darbo Konkurencijos taryboje patirtį – prieš 14 metų pradėjęs šioje institucijoje dirbti vyriausiuoju specialistu, E. Šatas vėliau ėjo Valstybės pagalbos...

Jubiliejaus proga Prezidentė pasveikino smuikininkę A. M. Vainiūnaitę

2017-07-17

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino smuikininkę, pedagogę, Nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatę Audronę Mariją Vainiūnaitę 75-ojo gimtadienio proga ir palinkėjo daug stiprybės ir įkvėpimo. „Pirmasis Jūsų smuikas skambėjo prestižinėse pasaulio scenose, Jūs pristatėte Lietuvą, supažindindama užsienio klausytojus su lietuvių muzika, iškiliais mūsų kūrėjais ir jaunaisiais menininkais. Nuo pat pirmųjų žingsnių į kūrybos aukštumas lydėjote ir Valstybinį Vilniaus kvartetą, tapote jo simboliu, įkvėpėja ir ilgamete bendrakeleive“, – rašoma Prezidentės sveikinime.

Šalies vadovė pasveikino irkluotoją H. Žustautą tapus Europos čempionu

2017-07-16

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino irkluotoją Henriką Žustautą Europos baidarių ir kanojų irklavimo čempionate Bulgarijoje iškovojus auksą. Šalies vadovė padėkojo už stiprybės ir ištvermės pergalę, kuri džiugina ir įkvepia visus didžiuotis savo valstybe, ir palinkėjo, kad kelias, kuriam H. Žustautas atiduoda visas savo jėgas, būtų palankus ir dovanojantis pergalių džiaugsmą.

Informacija atnaujinta 2020.07.06 13:38