Prezidentė Dalia Grybauskaitė

Prezidentė: Pasaulio prekybos organizacijai būtinos reformos

2018-11-20

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko su Pasaulio prekybos organizacijos (PPO) generaliniu...

Šalies vadovė pareiškė užuojautą dėl režisieriaus E. Nekrošiaus mirties

2018-11-20

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pareiškė nuoširdžią užuojautą dėl režisieriaus Eimunto Nekrošiaus mirties. Anot šalies vadovės, tai didelė netektis ir visam teatro pasauliui, kuriame išskirtinis E. Nekrošiaus talentas atstovavo mūsų šaliai ir nuolat garsino Lietuvos vardą. Keturias dešimtis metų kiekvienas naujas režisieriaus sukurtas spektaklis tapdavo dideliu įvykiu tiek mūsų, tiek kitų šalių scenose.

Prezidentė pasveikino poetę V. Palčinskaitę jubiliejaus proga

2018-11-20

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino poetę Violetą Palčinskaitę 75-mečio proga. Pasak šalies vadovės, poetės kūryba brangi ir suaugusiems, ir mažiesiems skaitytojams. Ji suartina kartas ir spalvina vaikystę poezijos tonais. Savo eilėraščiais, pjesėmis kine ir teatre V. Palčinskaitė kuria šviesų pasaulį, kupiną pasakų, paprastų kasdienybės stebuklų, tikėjimo grožiu ir gerumu. Autorė augina vaiko širdyje tauriausius jausmus ir perteikia jam amžinąsias vertybes.

Dovanokime laukiamiausių knygų šalies bibliotekoms

2018-11-19

Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuota akcija „Knygų Kalėdos“ jau aštuntą kartą po visą...

Šalies vadovė pasveikino Monaką nacionalinės šventės proga

2018-11-19

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visų Lietuvos žmonių vardu pasveikino Monako Kunigaikštystės Princą Albertą II šalies nacionalinės šventės proga. Sveikinime šalies vadovė pabrėžė, kad Lietuvą ir Monaką sieja rūpestis dėl mūsų žemyno ateities ir tai lemia mūsų bendras vertybes ir tikslus. Monakas yra svarbus Lietuvos ir Europos Sąjungos partneris, su kuriuo bendradarbiaujama, siekiant saugaus ir klestinčio, savo šaknis saugančio ir į ateitį žvelgiančio žemyno savo piliečiams ir visiems europiečiams.

Kaimynus latvius teko sveikinti iš Vilniaus

2018-11-18

Lietuvos delegacija, vadovaujama Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės, dėl netikėto karinių oro pajėgų lėktuvo „Spartan“ gedimo negalėjo išskristi į Rygą, kur turėjo dalyvauti Latvijos Nepriklausomybės 100-mečio iškilmėse. Delegacija apie orlaivio gedimą buvo informuota jau atvykusi skrydžiui į Vilniaus oro uostą. Prezidentė visus Latvijos žmones šimtmečio proga pasveikino specialiu vaizdo sveikinimu, kurį įrašė Vilniaus oro uoste.

Prezidentė pasveikino Latviją 100-ųjų valstybės Nepriklausomybės metinių proga

2018-11-18

Išvykdama dalyvauti šventiniuose renginiuose Rygoje Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visų...

Šalies vadovė įteikė skiriamuosius raštus Lietuvos ambasadoriui Austrijoje

2018-11-16

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė įteikė skiriamuosius raštus Lietuvos ambasadoriui Austrijos...

Prezidentė įteikė skiriamuosius raštus Lietuvos ambasadoriui Lenkijoje

2018-11-16

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė įteikė skiriamuosius raštus Lietuvos ambasadoriui Lenkijos...

Prezidentė atleido teisėjo vardą pažeminusią teisėją

2018-11-15

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė, vadovaudamasi Konstitucija ir Teismų įstatymu bei atsižvelgdama į vienbalsį Teisėjų tarybos patarimą, pasirašė dekretą, kuriuo už teisėjo vardo pažeminimą iš pareigų atleido Panevėžio apylinkės teismo Panevėžio rūmų teisėją Gražiną Kazilionienę. Teisėja iš pareigų atleidžiama nuo lapkričio 16 dienos. Jos įgaliojimai buvo sustabdyti dar lapkričio 9 dieną, kai Prezidentė kreipėsi į Teisėjų tarybą patarimo dėl teisėjos atleidimo.

Informacija atnaujinta 2020.07.06 13:38