Prezidentė Dalia Grybauskaitė

Tik konkretūs įsipareigojimai atkurs pasitikėjimą Graikija

2015-07-12

Euro zonos viršūnių susitikime Briuselyje dalyvaujanti Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pabrėžė,...

Prezidentė pareiškė užuojautą dėl aktoriaus Leonardo Zelčiaus mirties

2015-07-12

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visų Lietuvos žmonių vardu pareiškė užuojautą dėl Lietuvos teatro ir kino aktoriaus Leonardo Zelčiaus mirties. „Ilgametis Nacionalinio Kauno dramos teatro aktorius, sukūręs daugybę įsimintinų vaidmenų, žiūrovų ir kolegų buvo vertinamas kaip nepailstantis profesionalas, maksimaliai atsiduodantis savam pašaukimui", – sakoma Prezidentės užuojautoje. Valstybės vadovės teigimu, L. Zelčius buvo garbinga asmenybė, įkvėpusi ne vieną jaunosios kartos aktorių ir režisierių.

Prezidentė pasveikino Lietuvos kurčiųjų vyrų ir moterų krepšinio rinktines

2015-07-12

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino Lietuvos vyrų ir moterų krepšinio rinktines, pasaulio kurčiųjų čempionate iškovojusias aukso ir sidabro medalius. „Jūs esate Lietuvos stiprybė ir pasididžiavimas. Jūsų komandų vienybė padovanojo mums galimybę pasijusti nugalėtojais", – sakoma Prezidentės sveikinime. Šalies vadovė visiems čempionams padėkojo už medaliais vainikuotas pastangas ir už Lietuvos vardo garsinimą.

Prezidentė pasveikino lengvaatletę A. Palšytę iškovojus auksą

2015-07-12

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino lengvaatletę Airinę Palšytę, pasaulio studentų universiadoje iškovojusią auksą. „Jūsų nuolatinis tobulėjimas ir sėkmingi startai yra įkvepianti sėkmės istorija kiekvienam Lietuvos jaunuoliui. Šiandien Jūsų dėka pasaulyje vėl pergalingai skamba Lietuvos vardas", – sakoma Prezidentės sveikinime.

Šalies vadovė pasveikino ieties metikę L. Jasiūnaitę iškovojus bronzos medalį

2015-07-11

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino ieties metikę Livetą Jasiūnaitę, Europos jaunimo (iki 23 metų) lengvosios atletikos čempionate Estijoje, iškovojus bronzos medalį ieties metimo varžybose. „Tegul ši pergalė įkvepia Jus nesustoti, toliau tobulėti ir siekti dar skambesnių pergalių, kurios garsintų Jūsų Tėvynės vardą", – sakoma Prezidentės sveikinime.

Prezidentė sveikina Lietuvos vyrų golbolo rinktinę

2015-07-11

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino šalies vyrų golbolo rinktinę, Europos golbolo čempionate iškovojusią bronzos medalius. „Sveikinu Jus visus, pergalingai pasirodžiusius Lietuvoje vykusiame Europos golbolo čempionate. Jūsų iškovota bronza – tai puiki dovana mums visiems, palaikiusiems ir tikėjusiems Jūsų sėkme", – sakoma Prezidentės sveikinime.

Šalies vadovė pasveikino disko metiką A. Gudžių

2015-07-11

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino disko metiką Andrių Gudžių, pasaulio studentų universiadoje iškovojusį bronzą. „Esate kantrus, darbštus, savimi pasitikintis sportininkas, ne pirmą kartą garsinantis Lietuvos vardą. Pietų Korėjoje vykstanti pasaulio studentų universiada Jums buvo sėkminga – įveikėte ne vieną pajėgų disko metiką ir iškovojote bronzos medalį", – sakoma šalies vadovės sveikinime.

Žagarės vyšnių festivalis tapo visos Lietuvos kultūriniu reiškiniu

2015-07-11

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino Žagarės vyšnių festivalio svečius ir dalyvius. Šalies vadovės teigimu, vienuoliktą kartą rengiamas festivalis įrodo, kad šiandien Žagarė ir vėl tapo mūsų kultūros centru. „Šio miesto bendruomenės entuziazmas, mokėjimas populiarinti savąjį kraštą ir jo tradicijas yra pavyzdys visai Lietuvai. Pavyzdys, kad kultūra gyva ir reikalinga ne tik didžiuosiuose miestuose“, – sakė Prezidentė.

Prezidentė pasveikino naująjį Kauno arkivyskupą

2015-07-11

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė Kauno arkikatedroje bazilikoje dalyvavo naujojo arkivyskupo...

Prezidentė pasveikino trišuolininkę D. Dzindzaletaitę iškovojus aukso medalį

2015-07-10

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino trišuolininkę Dovilę Dzindzaletaitę, Europos jaunimo (iki 23 metų) lengvosios atletikos čempionate Estijoje, iškovojus aukso medalį trišuolininkių varžybose ir pagerinus Lietuvos rekordą. „Jūsų triumfas įkvepia visą Lietuvą. Jis skatina tikėti savimi ir savo valstybe. Ačiū, kad garsinate Lietuvos vardą ir didžiuojatės jai atstovaudama", – sakoma Prezidentės sveikinime.

Informacija atnaujinta 2020.06.05 09:25