Prezidentė Dalia Grybauskaitė

Pabėgėliai turi laikytis prieglobsčio suteikimo tvarkos

2015-11-12

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė Maltoje dalyvauja neformalioje Europos Vadovų Taryboje (EVT),...

Migracijos krizei – bendras ES ir Afrikos veiksmų planas

2015-11-11

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė Maltoje dalyvauja Europos Sąjungos ir Afrikos šalių vadovų...

Prezidentė pasveikino Lenkiją Nepriklausomybės dienos proga

2015-11-11

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino Lenkijos Prezidentą Andrzejų Dudą ir visus šios šalies žmones Nepriklausomybės dienos proga. Pasak Prezidentės, drąsus ir ryžtingas abiejų šalių laisvės ir nepriklausomybės siekis Lietuvai ir Lenkijai grąžino teisę pačioms kurti savo likimą. Tai istorinis tautų įsipareigojimas kurti laisvas ir demokratiškas valstybes.

Prezidentė pareiškė užuojautą dėl buvusio Vokietijos Kanclerio netekties

2015-11-10

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visų Lietuvos žmonių vardu pareiškė užuojautą Vokietijos Federacinės Respublikos Prezidentui Joachimui Gauckui dėl buvusio Vokietijos Kanclerio Helmuto Schmidto netekties. „Helmutas Schmidtas buvo atsakingas ir išmintingas politikas, valstybės tarnautojas, ilgus metus atsidavusiai dirbęs savo šalies ir jos žmonių labui. Kancleris Helmutas Schmidtas buvo ypač gerbiamas ir vertinamas ne tik kolegų politikų, bet ir Vokietijos žmonių – jis buvo telkiantis politikas, savo valdymo metais šalį vedęs augimo ir visapusiško stiprėjimo keliu“, – rašoma šalies...

Laisvėje esantiems nuteistiesiems – griežtesnė priežiūra

2015-11-10

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė su Kalėjimų departamento direktore Živile Mikėnaite ir Policijos...

Prezidentė pasveikino šokėjus G. Siriūnaitę ir V. Jaką

2015-11-08

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino Gabrielę Siriūnaitę ir Vilių Jaką Tarptautinės sportinių šokių federacijos jaunimo iki 21 metų standartinių šokių grupės pasaulio čempionate Vankuveryje, Kanadoje, iškovojusius sidabro medalius. „Ši prizinė vieta yra garbingas laimėjimas, kurį pasiekti padėjo tvirtas charakteris ir puikus pasirengimas. Didžiuojamės, kad Jūsų nuostabi elegancija džiugina visų žemynų sportinių šokių aistruolius", – rašoma Prezidentės sveikinime.

Prezidentė pareiškė užuojautą dėl buvusio Izraelio Prezidento mirties

2015-11-08

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visų Lietuvos žmonių vardu pareiškė užuojautą Izraelio Valstybės Prezidentui Reuvenui Rivlinui dėl buvusio šalies vadovo Yitzhako Navono netekties. „Ilgus metus savo valstybei rūpestingai ir atsakingai tarnavęs Prezidentas Yitzhakas Navonas Izraelio žmonių atmintyje išliks kaip ypač gerbiamas ir mylimas vadovas. Tiek savo politine, tiek viešąja ir švietėjiška veikla Yitzhakas Navonas siekė taikos ir statyti tiltus tarp visų tautybių ir tikėjimų Izraelio žmonių“, – rašoma šalies vadovės užuojautoje.

Prezidentė pagerbė Kražių tragedijos aukų atminimą

2015-11-06

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė Kražiuose pagerbė tragiškai žuvusių miestelio gyventojų Lilijos...

Mokykla turi spėti su laiku

2015-11-06

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė aplankė parodą „Mokykla 2015“, kurioje pedagogai, moksleiviai, jų...

Prezidentė pareiškė užuojautą dėl žudynių Kražiuose

2015-11-05

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visų Lietuvos žmonių vardu pareiškė nuoširdžią užuojautą dėl Kražių gyventojų Lilijos Galkauskienės, Eugenijos Birgiolaitės, Kazimieros Labanauskienės, Jadvygos Grigulaitės tragiškos mirties. „Masinės žmonių žudynės taikiu metu sukrėtė visą šalį. Ši protu nesuvokiama nelaimė įpareigoja visus kitomis akimis pažiūrėti į viešąjį žmonių saugumą ir saugią kaimynystę“,– sakoma Prezidentės užuojautoje.

Informacija atnaujinta 2021.01.21 07:08