Prezidentė Dalia Grybauskaitė

Prezidentė pasveikino Suomijos vadovą nacionalinės šventės proga

2015-12-06

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visų Lietuvos žmonių vardu pasveikino Suomijos Respublikos Prezidentą Sauli Niinistö nacionalinės šventės – Nepriklausomybės dienos – proga. Prezidentės teigimu, Suomija jau daugelį metų išlieka artima Lietuvos sąjungininke bendradarbiaujant tiek dvišaliu lygmeniu, tiek Baltijos jūros regione ir Europos Sąjungoje. Abi šalis vienijančios bendros vertybės ir geras tarpusavio supratimas užtikrina, kad vieningai siekiame ryžtingai ginti savo šalių ir žmonių strateginius interesus saugumo, energetikos bei ekonomikos srityse.

Prezidentė pasveikino G. Titenį, laimėjusį bronzos medalį

2015-12-05

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino plaukiką Giedrių Titenį, Europos plaukimo čempionate Izraelyje, 100 metrų krūtine rungtyje iškovojusį bronzos medalį. „Tai yra didelė ir brangi dovana Lietuvai, garbingai garsinanti mūsų šalies vardą. Pasiekti šį puikų rezultatą padėjo Jūsų puikus fizinis pasirengimas ir tvirtas charakteris. Mes visi žavimės Jūsų aukštu sportiniu meistriškumu", – sakoma Prezidentės sveikinime.

Prezidentės sveikinimas Tailando Karaliui nacionalinės šventės proga

2015-12-05

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visų Lietuvos žmonių vardu pasveikino Tailando Karalių Bhumibol Adulyadej gimtadienio ir Tailando nacionalinės šventės proga. „Tikiu, kad tęsdami sėkmingą dvišalį ir daugiašalį bendradarbiavimą, išnaudodami stiprėjantį Europos Sąjungos ir Pietryčių Azijos valstybių asociacijos dialogą, artimiausiais metais atrasime daugiau mūsų valstybių ryšius sutvirtinančių galimybių ir jas dar aktyviau plėtosime“, – rašoma Prezidentės sveikinime.

Prezidentė susitiko su kaimyninėse šalyse gyvenančiais lietuvių vaikais

2015-12-04

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko su Baltarusijoje, Lenkijoje, Latvijoje ir Kaliningrado...

Jubiliejaus proga – Prezidentės sveikinimas fotomenininkui A. Šeškui

2015-12-04

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė nuoširdžiai pasveikino fotomenininką Algirdą Šeškų 70-ojo jubiliejaus proga. „Jūsų fotografijose pastabaus stebėtojo žvilgsnis fiksuoja mus supančią realybę. Šiandien Jūsų ankstyvieji darbai yra ir svarbūs Vilniaus praeities liudytojai. Jaunajai fotomenininkų kartai esate įkvepiantis pavyzdys“, – sakoma Prezidentės sveikinime.

Lietuvos užsienio politika stiprina šalies saugumą

2015-12-03

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko su Seimo Užsienio reikalų ir Europos reikalų komitetų...

Neįgaliesiems gyvybiškai būtinos modernios socialinės paslaugos

2015-12-03

Minint Tarptautinę neįgaliųjų žmonių dieną, Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė lankėsi neįgaliųjų...

Lietuva Ukrainai atveria ES rinką

2015-12-02

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė kartu su Ukrainos Prezidentu Petro Porošenka atidarė dvišalį...

Lietuva remia Ukrainą

2015-12-02

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko su į Lietuvą darbo vizito atvykusiu Ukrainos Prezidentu...

Prezidentė pasveikino Jungtinius Arabų Emyratus nacionalinės šventės proga

2015-12-02

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visų Lietuvos žmonių vardu pasveikino Jungtinių Arabų Emyratų Prezidentą Šeichą Khalifą bin Zayedą Al Nahyaną šalies susivienijimo metinių proga. Sveikinimo laiške Prezidentė pabrėžė, kad šiandienos globalių iššūkių akivaizdoje itin reikšmingas sėkmingai kartu plėtojamas Lietuvos ir Jungtinių Arabų Emyratų politinis dialogas svarbiausiais tarptautinės darbotvarkės klausimais. Taip pat, bendradarbiavimas tarptautinėse organizacijose ir glaudūs ryšiai su Europos Sąjunga.

Informacija atnaujinta 2020.06.05 09:25