Prezidentė Dalia Grybauskaitė

Prezidentė pasveikino Indoneziją nacionalinės šventės proga

2016-08-17

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visų Lietuvos žmonių vardu pasveikino Indonezijos Respublikos Prezidentą Joko Widodo Indonezijos Nepriklausomybės dienos proga. Sveikinimo laiške Prezidentė pabrėžė stiprėjančius dvišalius Lietuvos ir Indonezijos santykius ir bendradarbiavimą tarptautinėse organizacijose bei sėkmingai plėtojamą dialogą tarp Europos Sąjungos ir Pietryčių Azijos valstybių.

Prezidentė pasveikino Pietų Korėją nacionalinės šventės proga

2016-08-15

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visų Lietuvos žmonių vardu pasveikino Korėjos Respublikos...

Prezidentė pasveikino A. Didžbalį iškovojus bronzą

2016-08-14

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino Rio de Žaneiro olimpiados sunkiosios atletikos varžybose bronzos medalį iškovojusį Aurimą Didžbalį. „Jūs pateisinote didžiausius lūkesčius – parodėte tikrą ryžtą, nepaprastą ištvermę ir susitelkimą. Nuo šiol į Lietuvos olimpinę istoriją įrašyta ir Jūsų pergalė, pasiekta atkakliu darbu“, – rašoma šalies vadovės sveikinime.

Prezidentės vainikas ir užuojauta dėl žuvusio pareigūno

2016-08-13

Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės vardu perduotas vainikas ir užuojauta dėl tragiškai žuvusio Telšių apskrities policijos pareigūno Liudo Šimkaus. Pasak Prezidentės, jokie žodžiai negali numalšinti šeimos skausmo, ir nėra jokio pateisinimo pasikartojančioms tragedijoms, kai netenkame pareigūno, garbingai atliekančio savo užduotį.

Prezidentės iniciatyva – vasaros atostogos šimtams Lietuvos vaikų

2016-08-12

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė Paparčių kaime (Kaišiadorių r.) lankėsi Šv. Juozapo šeimos namuose...

Prezidentė pasveikino S. Ritterį ir M. Griškonį iškovojus sidabro medalius

2016-08-11

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino Rio de Žaneiro olimpiadoje porinių dviviečių rungtyje...

Prezidentė pasveikino Lietuvos irkluotojas iškovojus bronzos medalius

2016-08-11

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino Rio de Žaneiro olimpiadoje porinių dviviečių rungtyje...

Prezidentės vizitas Paparčiuose: vaikų vasaros užimtumo rezultatai

2016-08-11

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė penktadienį, rugpjūčio 12 d., 11 val., vyks į Kaišiadorių rajone esantį Paparčių kaimą, kur lankysis Šv. Juozapo šeimos namuose vykstančioje vaikų dienos stovykloje. Šalies vadovė taip pat aptars kampanijos „Už saugią Lietuvą“ vykdytos vaikų atostogų akcijos rezultatus. Kampanijos ,,Už saugią Lietuvą” iniciatyva padovanoti vargingiau gyvenantiems vaikams turiningą vasaros laisvalaikį kilo besibaigiant mokslo metams. Buvo planuota, kad šiemet vaikų vasaros stovykloms skirtų lėšų atostogauti užteks tik apie 12 procentų Lietuvos mokinių, iš kurių apie 20...

Prezidentė pasveikino Singapūrą Nacionalinės šventės proga

2016-08-09

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visų Lietuvos žmonių vardu pasveikino Singapūro Respublikos Prezidentą Dr. Tony Tan Keng Yam Nacionalinės dienos proga. Pasak Prezidentės, sėkmingai plėtojamas daugiašalis bendradarbiavimas bei Europos Sąjungos ir Pietryčių Azijos valstybių asociacijos dialogas atvers daugiau galimybių Lietuvos ir Singapūro žmonėms plėtoti dvišales iniciatyvas. Šalies vadovė palinkėjo, kad naujai atrandami bendri piliečių interesai verslo, mokslo ir švietimo, kultūros ir turizmo srityse stiprintų abipusį pažinimą ir draugystę.

Šalies trispalvė olimpiadoje pakylėja visą Lietuvą

2016-08-06

Vasaros olimpinėse žaidynėse Brazilijoje viešinti Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė olimpiniame...

Informacija atnaujinta 2020.07.06 13:38