Prezidentė Dalia Grybauskaitė

Prezidentė pasveikino V. Povilionienę jubiliejaus proga

2016-11-18

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visų Lietuvos žmonių vardu nuoširdžiai pasveikino lietuvių liaudies folkloro dainininkę Veroniką Povilionienę 70-mečio proga. Pasak Prezidentės, per V. Povilioninės balsą Lietuva ir pasaulis pažįsta mūsų folkloro dainų grožį ir prasmę. Šalies vadovė pabrėžė, kad daug metų daininkė saugo ir puoselėja tai, kas brangu kiekvienam lietuviui.

Šalies vadovė pasveikino Latviją Nepriklausomybės dienos proga

2016-11-18

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visų Lietuvos žmonių vardu nuoširdžiai pasveikino Latvijos Respublikos Prezidentą Raimondą Vėjuonį Nepriklausomybės dienos proga. Sveikinimo laiške Prezidentė pabrėžė, kad Lietuva vertina Latviją kaip labai artimą partnerę, su kuria gali nuosekliai ir sėkmingai dirbti kartu. Vieningai siekti tikslų, ginant svarbiausius abiejų šalių piliečių interesus ir įgyvendinant bendrus, valstybes stiprinančius prioritetus gynybos, energetikos, ekonomikos ir kitose srityse.

Prezidentė 25-mečio proga pasveikins Garbės sargybos kuopą

2016-11-17 ANONSAS

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė rytoj, lapkričio 18 d., 12 val. S. Daukanto aikštėje pasveikins Lietuvos kariuomenės Garbės sargybos kuopą 25-ųjų įkūrimo metinių proga. Šventėje apsilankę vilniečiai ir sostinės svečiai galės stebėti kuopos karių atliekamą naujausią parodomąją programą, pamatyti XIV a. Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės kario ginkluotę ir šarvus dėvintį istorinį būrį. Ceremonijoje 98 Garbės sargybos kuopos nariai suformuos skaičių 25 ir iššaus rekordinę salvę, o šalies kariuomenės orkestras atliks šventinę „defilė“ programą.

Prezidentė pateikė Seimui svarstyti Ministro Pirmininko kandidatūrą

2016-11-17

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pateikė Seimui svarstyti Sauliaus Skvernelio kandidatūrą Ministro...

Prezidentė teikia Ministro Pirmininko kandidatūrą

2016-11-15

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitikusi su kandidatu į Ministrus Pirmininkus Sauliumi...

Prezidentei grąžinti 16-osios Vyriausybės įgaliojimai

2016-11-14

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasirašė dekretą, kuriuo priėmė Algirdo Butkevičiaus vadovaujamos Vyriausybės grąžinamus įgaliojimus ir pavedė jai laikinai eiti pareigas, kol bus sudaryta nauja Vyriausybė. Naujai išrinktam Seimui pradėjus darbą ir kadenciją baigusiai Vyriausybei grąžinus įgaliojimus, Prezidentė, vadovaudamasi Konstitucija, per 15 dienų pateiks Seimui svarstyti naujo Ministro Pirmininko kandidatūrą.

Prezidentės sveikinimas į pirmąjį posėdį susirinkusiam naujai išrinktam Seimui

2016-11-14

Gerbiamieji Seimo nariai, sveikinu susirinkus į 8-ąjį atkurtos Lietuvos Seimą, tai Jūs visi čia esantys....

Prezidentė pasveikino D. Vėželį ir L. Chatkevičiūtę tapus pasaulio vicečempionais

2016-11-12

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino Danijoje vykusiame Pasaulio sportinių šokių federacijos profesionalų lygos klasikinių šokių pasaulio čempionate sidabro medalius iškovojusius Donatą Vėželį ir Liną Chatkevičiūtę. Pasak Prezidentės, sidabrinė šokėjų poros pergalė – didelis džiaugsmas ir garbė visai Lietuvai.

Teismų sistemoje – reikšmingos permainos

2016-11-11

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė dalyvavo kartą per ketverius metus vykstančiame Visuotiniame...

Šalies vadovė pasveikino Lenkiją Nepriklausomybės dienos proga

2016-11-11

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė nuoširdžiai pasveikino Lenkijos Prezidentą Andrzejų Dudą ir visus šalies žmones Nepriklausomybės dienos proga. Prezidentės teigimu, Lietuvos ir Lenkijos nepriklausomybės siekis, žmonių drąsa ir pasiryžimas gyventi laisvoje, stiprioje, savo piliečius ir jų interesus ginančioje šalyje atvedė abi šalis tuo pačiu istoriniu keliu. Sveikinimo laiške šalies vadovė pabrėžė, kad šiandien tai reiškia tvirtą įsipareigojimą ir atsakomybę ginti abi valstybes siejančias demokratines vertybes ir iškovotą laisvę.

Informacija atnaujinta 2020.07.06 13:38