Prezidentė Dalia Grybauskaitė

„Misija Sibiras“ neleidžia pamiršti skaudžios Lietuvos istorijos

2017-07-14

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė Prezidentūroje susitiko su į ekspediciją Irkutske netrukus...

Prezidentė pasveikino Švedijos Princesę Viktoriją jubiliejaus proga

2017-07-14

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visos Lietuvos žmonių vardu pasveikino Švedijos Princesę Viktoriją jubiliejaus proga. Pasak šalies vadovės, Princesė Viktorija savo nuoširdžiu dėmesiu Švedijos žmonėms, aktyvia visuomenine ir socialine veikla pelnė didžiulę savo šalies piliečių meilę ir pagarbą. Sukakties proga Prezidentė Princesei palinkėjo neblėstančios energijos ir įkvėpimo, taip pat ir plataus Švedijos žmonių palaikymo įgyvendinti visus užsibrėžtus tikslus, veiklas ir iniciatyvas.

Šalies vadovė pasveikino Prancūziją Bastilijos dienos proga

2017-07-14

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visos Lietuvos žmonių vardu nuoširdžiai pasveikino Prancūzijos Respublikos Prezidentą Emmanuelį Macroną nacionalinės šventės – Bastilijos dienos – proga. „Jūsų šalies partneriai itin vertina Prancūzijos lyderystę imantis spręsti svarbiausius mūsų žemyno ir tarptautinės darbotvarkės reikalus, ypač stiprinant Europos vienybę ir keliant aplinkos apsaugos klausimus. Taip pat tvirtai palaikome Prancūzijos indėlį į Lietuvos ir viso regiono saugumą, prisidedant prie NATO priešakinių pajėgų“, – rašoma šalies vadovės sveikinime.

Lietuvą garsins dar viena profesionalių menininkų laida

2017-07-13

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė M. K. Čiurlionio menų mokyklos abiturientams įteikė brandos...

Prezidentė įteikė skiriamuosius raštus nuolatinei atstovei prie Jungtinių Tautų

2017-07-13

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė įteikė skiriamuosius raštus Lietuvos nuolatinei atstovei prie...

Prezidentė priėmė Pakistano ambasadoriaus skiriamuosius raštus

2017-07-13

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė priėmė Pakistano Islamo Respublikos ambasadoriaus Lietuvai Masudo...

Nacionalinės šventės proga šalies vadovė pasveikino Juodkalniją

2017-07-13

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visos Lietuvos žmonių vardu pasveikino Juodkalnijos Prezidentą Filipą Vujanovičių Juodkalnijos nacionalinės šventės – Valstybės dienos – proga. Prezidentės teigimu, per vienuolika nepriklausomybės metų Juodkalnija nuėjo labai svarbų ir prasmingą kelią stiprindama valstybę, demokratiją ir žmonių gerovę. Sveikindama Juodkalniją pasiekus ilgametį tikslą ir galutinai prisijungus prie NATO, šalies vadovė pabrėžė, kad nuo šiol dvišalius santykius ypač sutvirtins bendradarbiavimas gynybos srityje ir vienijantis ryžtas užtikrinti savo piliečių saugumą.

Švietimo įstaigų vadovams – kadencijos ir didesnė atsakomybė

2017-07-12

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasirašė Seimo priimtas Švietimo įstatymo pataisas, kuriomis įvedamos švietimo įstaigų vadovų kadencijos, nustatoma skaidresnė vadovų atranka, stiprinama jų atskaitomybė savo bendruomenei, didinamas mokyklų savarankiškumas. Prezidentė šių metų pradžioje inicijavo Švietimo įstatymo pataisas dėl vis labiau ryškėjančio ugdymo kokybės netolygumo, mokyklų segregacijos, švietimo įstaigų valdymo problemų. Teikti pataisas paskatino ne pirmus metus išsakomos ekspertų pastabos, kad Lietuva turi susirūpinti dėl mokymo kokybės, nes pagal mokinių pasiekimus tarp 28 Europos...

Stiprėjantys ryšiai su JAE – nauda Lietuvos verslui ir žmonėms

2017-07-11

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko su Jungtinių Arabų Emyratų užsienio reikalų ir...

Prezidentė pasveikino Mongolijos vadovą Khaltmaa Battulga laimėjus Prezidento rinkimus

2017-07-11

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino Mongolijos Prezidentą Khaltmaa Battulga laimėjus Prezidento rinkimus ir palinkėjo visokeriopos sėkmės bei išminties šiame atsakingame darbe. Šalies vadovė išreiškė viltį, kad Prezidentui einant pareigas stiprėsiantis Lietuvos ir Mongolijos dialogas dvišaliu ir santykių su Europos Sąjunga lygiu atvers abiejų šalių piliečiams dar daugiau galimybių kartu plėtoti naujas veiklas verslo ir prekybos, švietimo, turizmo ir kultūros srityse.

Informacija atnaujinta 2021.06.23 12:41