Prezidentė Dalia Grybauskaitė

Tiesiogiai JT vadovui – apie „Zapad 2017“ iššūkius

2017-09-18

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė Niujorke susitiko su Jungtinių Tautų generaliniu sekretoriumi...

Prezidentė atkreips pasaulio dėmesį į mūsų regiono saugumą

2017-09-18 ANONSAS

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė išvyko į Jungtinių Tautų Generalinę Asamblėją, kur tiesiogiai informuos pasaulio lyderius apie saugumo padėtį Lietuvos pasienyje ir regione bei apie puolamojo pobūdžio pratybose „Zapad“ repetuojamus agresyvius scenarijus. JT Generalinėje Asamblėjoje dalyvauja visų, su tiesiogine pratybų „Zapad“ grėsme susiduriančių, regiono šalių Prezidentai – Latvijos, Estijos, Lenkijos ir Ukrainos. Pasak Prezidentės, labai svarbu garsiai ir suprantamai perspėti tarptautinę bendruomenę apie regiono saugumui iškilusius pavojus: jeigu būsime girdimi, būsime ir apsaugoti.

Prezidentė pasveikino Čilę Nepriklausomybės metinių proga

2017-09-18

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visų Lietuvos žmonių vardu pasveikino Čilės Respublikos Prezidentę Michelle Bachelet šalies Nepriklausomybės dienos proga ir visiems Čilės piliečiams palinkėjo visokeriopos sėkmės ir klestėjimo. Šalies vadovės teigimu, bendros vertybės ir požiūris į aktualius pasaulio darbotvarkės klausimus lemia pastaruosius kelerius metus stiprėjantį dvišalį dialogą bei sėkmingą Lietuvos ir Čilės bendradarbiavimą tarptautinėse organizacijose. Pasak Prezidentės, ypač svarbios yra abiejų šalių bendros pastangos skatinti moterų įsitraukimą į politinius, socialinius...

Šalies vadovė pasveikino Meksiką Nepriklausomybės dienos proga

2017-09-16

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visų Lietuvos žmonių vardu pasveikino Meksikos Jungtinių Valstijų Prezidentą Enrique Peña Nieto Nepriklausomybės dienos proga. „Naudodamasi proga, norėčiau palinkėti, kad mūsų bendros vertybės ir tikslai, siekis kartu plėtoti naudingus ekonominius ryšius, stiprinti mūsų valstybių saugumą ir gerovę ir toliau skatintų mus bendradarbiauti tiek dvišaliu, tiek santykių su Europos Sąjunga lygiu“, – rašoma sveikinime.

Jonui Valančiūnui – „Už saugią Lietuvą“ ambasadoriaus ženklelis

2017-09-15

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko su krepšininku Jonu Valančiūnu, tapusiu naujuoju...

Prezidentės ir Vokietijos ambasadorės susitikime – dėmesys Vasario 16-osios akto perdavimui

2017-09-15

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė priėmė Vokietijos Federacinės Respublikos ambasadorės Lietuvai...

Prezidentė susitiks su krepšininku Jonu Valančiūnu

2017-09-14 ANONSAS

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė rytoj, rugsėjo 15 d., 10.30 valandą susitiks su krepšininku Jonu Valančiūnu, kuris taps naujuoju kampanijos „Už saugią Lietuvą“ ambasadoriumi. Žymus šalies krepšininkas ne tik prisidės prie jau įgyvendinamų šalies vadovės inicijuotos kampanijos darbų, bet ir supažindins Prezidentę su savo planuojamomis socialinėmis veiklomis. J. Valančiūno steigiamas labdaros ir paramos fondas ketina aktyviai padėti socialinius sunkumus patiriantiems paaugliams ir jaunuoliams.

Prezidentė įteikė skiriamuosius raštus ambasadoriui Norvegijoje J. Paslauskui

2017-09-13

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė įteikė skiriamuosius raštus Lietuvos ambasadoriui Norvegijos...

Gyvybingi ryšiai su Izraeliu – naudingi Lietuvai

2017-09-13

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko su Izraelio Parlamento (Kneseto) pirmininku Yuli-Yoel...

Jubiliejaus proga Prezidentė pasveikino kompozitorių B. Kutavičių

2017-09-13

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė nuoširdžiai pasveikino kompozitorių Bronių Kutavičių 85-ojo gimtadienio proga. Prezidentės teigimu, B. Kutavičiaus kūryboje aiškiai girdimas pasididžiavimas ir meilė Lietuvai – kompozitoriaus muzika tapo atgimimo simboliu ir senosios baltų pasaulėjautos atspindžiu šiuolaikiniame muzikos mene.

Informacija atnaujinta 2021.06.23 12:41