Prezidentė Dalia Grybauskaitė

Lietuvių gestų kalba – nepriklausomos valstybės laimėjimas

2015-05-04

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino šalies kurčiųjų bendruomenę ir prisijungė prie akcijos...

Prezidentė pasveikino Austrijos Kanclerį 55-ojo jubiliejaus proga

2015-05-04

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino Austrijos Respublikos Kanclerį Wernerį Faymanną penkiasdešimt penktojo jubiliejaus proga. Savo sveikinimo laiške Prezidentė išreiškė nuoširdžią pagarbą ir patvirtino Lietuvos įsipareigojimą bendram darbui kartu su Austrija siekiant Europos Sąjungos solidarumo, stabilumo ir klestėjimo.

Prezidentė pasveikino Latviją nacionalinės šventės proga

2015-05-04

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visų Lietuvos žmonių vardu pasveikino Latvijos Respublikos Prezidentą Andrį Bėrzinį nacionalinės šventės – Latvijos nepriklausomybės atkūrimo dvidešimt penkerių metų sukakties – proga. Pasak šalies vadovės, draugiški Lietuvos ir Latvijos santykiai tęsiasi jau beveik šimtą metų ir valstybės gali didžiuotis bičiuliška kaimynyste ir broliškais tautų ryšiais, besiremiančiais tarpusavio parama ir supratimu, baltiška kultūra ir bendromis istorinėmis patirtimis.

Prezidentė pasveikino Lietuvos baidarininkus, iškovojusius bronzos medalius

2015-05-03

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino baidarininkus Igną Navakauską, Aurimą Lanką ir Edviną Ramanauską Europos baidarių ir kanojų irklavimo čempionate iškovojus bronzos medalius. Šalies vadovės teigimu, įveikę daugybė pajėgių varžovų ir iškovoję medalius, šie sportininkai pradžiugino ne tik savo trenerius, artimuosius, bet ir visą Lietuvą – palaikiusią, tikėjusią ir kovojusią kartu.

Prezidentė pasveikino Lenkijos vadovą Gegužės 3-iosios Konstitucijos dienos proga

2015-05-03

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visų Lietuvos žmonių vardu pasveikino Lenkijos Respublikos Prezidentą Bronislawą Komorowskį Gegužės 3-iosios Konstitucijos dienos proga. Šalies vadovė pabrėžė, jog 1791 m. priimta bendra Lietuvos ir Lenkijos Gegužės 3-iosios Konstitucija simbolizavo abiejų tautų siekį puoselėti tvirtas laisvės ir demokratijos idealais paremtas valstybingumo tradicijas. „Lietuvai ir Lenkijai tekę sunkūs istorijos iššūkiai parodė laisvės ir demokratijos vertę, todėl šiandien abiejų šalių žmonės negali likti abejingi, kai vėl grasinama tautų suverenitetui ir teisei...

Prezidentė pareiškė užuojautą dėl balerinos M. Pliseckajos mirties

2015-05-02

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visų Lietuvos žmonių vardu pareiškė užuojautą dėl balerinos Majos Pliseckajos mirties. „Tai buvo ypatingu talentu apdovanota asmenybė, baleto legenda, užkariavusi garsiausias pasaulio scenas ir tūkstančių gerbėjų širdis. M. Pliseckaja niekada nepamiršo Lietuvos – čia sukūrė savo namus, domėjosi ir vertino mūsų kultūrą, didžiavosi esanti jos dalimi", - sakoma Prezidentės užuojautoje.

Prezidentė pasveikino Jos Didenybę Karalienę Elžbietą II proanūkės gimimo proga

2015-05-02

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino Jos Didenybę Karalienę Elžbietą II ir visus Jungtinės Karalystės žmones gimus Kembridžo Kunigaikščio Viljamo ir Kunigaikštienės Katerinos naujagimiui. „Sveikinu Jus ir visus Jungtinės Karalystės žmones šio gražaus įvykio proga. Linkiu spartaus stiprėjimo naujagimei ir kuo didžiausios sveikatos ir laimės visai Karališkai šeimai", – rašoma šalies vadovės sveikinime.

Informacija atnaujinta 2021.06.23 12:41