Prezidentė Dalia Grybauskaitė

Šalies vadovė pasveikino Portugalijos Prezidentą nacionalinės šventės proga

2015-06-10

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visų Lietuvos žmonių vardu pasveikino Portugalijos Prezidentą Aníbalą Cavaco Silvą nacionalinės šventės – Portugalijos dienos – proga. Prezidentės teigimu, Lietuva ir Portugalija yra artimos partnerės Europos Sąjungoje ir NATO, o geras abiejų šalių tarpusavio supratimas skatina reikšmingą bendradarbiavimą gynybos srityje. Šalies vadovė savo sveikinimo laiške išreiškė padėką Portugalijai už nuoseklų indėlį dėl saugumo Lietuvoje ir visame regione užtikrinimo.

Mokslo pasiekimai garsina Lietuvą visame pasaulyje

2015-06-10

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė dalyvavo Saulėtekio slėnio Technologijų ir inovacijų centro...

Ginti žmogaus teises – visuotinė pareiga

2015-06-09

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko su Žmogaus teisių stebėjimo instituto atstovais, kurie...

Prezidentė priėmė Kubos ambasadoriaus skiriamuosius raštus

2015-06-08

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė priėmė Kubos Respublikos ambasadoriaus Enrique Ortos Gonzalezo...

Prezidentė pareiškė užuojautą dėl lėktuvo „An-2“ pilotų žūties

2015-06-06

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pareiškė užuojautą dėl lėktuvo „An-2“ pilotų žūties. Pasak Prezidentės, Baltijos jūroje nuskendusio lėktuvo „An-2“ pilotų tragedija sukrėtė visą Lietuvą.

Prezidentė pareiškė užuojautą dėl laivo katastrofos Kinijoje

2015-06-06

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pareiškė užuojautą Kinijos Liaudies Respublikos Prezidentui Xi Jinpingui dėl laivo katastrofos Kinijoje. „Mane ir visus Lietuvos žmones sukrėtė žinia apie tragišką laivo katastrofą Kinijoje, Jangdzės upėje, nusinešusią kelis šimtus žmonių gyvybių“, - rašoma šalies vadovės užuojautoje.

Prezidentė pasveikino Švediją nacionalinės šventės proga

2015-06-06

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visų Lietuvos žmonių vardu pasveikino Švedijos Karalių Karlą XVI Gustavą šalies nacionalinės proga.

Lošimai internete turi būti kontroliuojami

2015-06-05

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasirašė Azartinių lošimų įstatymo pataisas, kuriomis bus pradėta kontroliuoti azartinius lošimus internete. Nereguliuojami azartiniai lošimai internete tampa neskaidrios ekonomikos ar net šešėlinio nusikalstamo verslo dalimi. Lietuva ir Nyderlandai yra vienintelės šalys Europos Sąjungoje, kuriose nuotolinių lošimų veikla iki šiol nereglamentuojama.

Prezidentė pareiškė užuojautą dėl signataro Juozo Dringelio mirties

2015-06-05

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pareiškė užuojautą dėl Lietuvos Nepriklausomybės Akto signataro Juozo Dringelio mirties „Lietuva neteko aktyvaus Sąjūdžio veikėjo, Kovo 11-osios Akto signataro, kelių kadencijų Seimo nario Juozo Dringelio“, – sakoma šalies vadovės užuojautoje.

Prezidentė pareiškė užuojautą dėl gaisro Ganoje

2015-06-05

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visų Lietuvos žmonių vardu pareiškė užuojautą Ganos Respublikos Prezidentui Johnui Dramani Mahamai dėl tragiško gaisro Akroje, kurio metu žuvo daugiau nei 150 žmonių.

Informacija atnaujinta 2021.01.21 07:08