Prezidentė Dalia Grybauskaitė

Lietuvos mokslas – investicija į šalies ateitį

2015-09-07

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė apdovanojo geriausių 2014 metų mokslinių disertacijų laureatus....

Ukrainos teismų reformai – Lietuvos patirtis

2015-09-07

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė su Ukrainos Aukščiausiojo Teismo pirmininku Jaroslavu Romaniuku ir...

Prezidentė pasveikino Braziliją Nepriklausomybės dienos proga

2015-09-07

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visų Lietuvos žmonių vardu pasveikino Brazilijos Prezidentę Dilmą Rousseff šalies Nepriklausomybės dienos proga. Prezidentė palinkėjo, kad Lietuvos ir Brazilijos dvišaliai santykiai ateinančiais metais taip pat nuosekliai stiprėtų. Šalies vadovė pabrėžė, jog Brazilijai tenka garbė Rio de Žaneire surengti svarbiausią ateinančių metų pasaulio sporto renginį – trisdešimt pirmąsias vasaros olimpines žaidynes. Prezidentė palinkėjo didžiausios sėkmės sukuriant įsimintiną sporto šventę, sustiprinsiančią tiek Brazilijos žmonių, tiek šalies svečių vienybę.

Prezidentė pasveikino M. Griškonį iškovojus bronzos medalį

2015-09-06

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino Mindaugą Griškonį, pasaulio irklavimo čempionate Prancūzijoje, vienviečių valčių klasėje iškovojus bronzos medalį. „Suteikėte dar vieną progą viso pasaulio lietuviams išgyventi jaudulį dėl Lietuvos ir džiaugtis triumfu. Įkvėpėte jaunuosius sportininkus patikėti savo galimybėmis ir atkakliai siekti pergalių“, - rašoma šalies vadovės sveikinime.

Prezidentė pasveikino Lietuvos irkluotojus iškovojusius sidarbo medalius

2015-09-06

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino Saulių Ritterį ir Rolandą Maščinską, pasaulio irklavimo čempionate Prancūzijoje, dviviečių valčių klasėje iškovojusius sidarbo medalius. Pasak Prezidentės, sportininkų pelnytas medalis ir olimpinis kelialapis sustiprino pasididžiavimą Lietuva ir jos žmonių laimėjimais.

Prezidentė apdovanos Lietuvos jaunuosius mokslininkus

2015-09-04

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pirmadienį, rugsėjo 7 d., 13 val. dalyvaus konkurso „Geriausios disertacijos“ apdovanojimų iškilmėse ir pasveikins laureatus. Prezidentūros Baltojoje salėje vyksiančiuose apdovanojimuose dalyvaus jaunieji mokslininkai iš įvairių Lietuvos universitetų. Iš viso geriausių 2014 m. disertacijų konkursui buvo pateikti 89 mokslo darbai. Laureatais tapo aštuoni mokslo daktarai, iš kurių du bus paskelbti nugalėtojais.

Prezidentė reiškia užuojautą dėl pareigūnės tragiškos žūties

2015-09-04

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pareiškė nuoširdžią užuojautą dėl Radviliškio rajono policijos pareigūnės Ligitos Baniulytės tragiškos žūties. Pareigūnė žuvo tarnybos metu, partrenkta neblaivaus vairuotojo. „Nieko nėra skaudžiau, kai dėl girto vairuotojo kaltės žūsta jaunas, gyvenimo kelią tik pradėjęs žmogus. Nuoširdžiai užjaučiu neseniai priesaiką Tėvynei davusios pareigūnės artimuosius ir kolegas“, – pabrėžė šalies vadovė.

NATO vadavietė – efektyvus atsakas grėsmėms

2015-09-03

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė drauge su Lietuvoje viešinčiu NATO Generaliniu Sekretoriumi Jensu...

Regiono saugumas svarbus visai NATO

2015-09-03

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko su NATO Generaliniu Sekretoriumi Jensu Stoltenbergu....

Prezidentė pasveikino San Mariną nacionalinės šventės proga

2015-09-03

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino San Marino Respublikos Kapitonus Regentus Andrea Belluzzi ir Roberto Venturini nacionalinės šventės – Respublikos įkūrimo dienos – metinių proga. Prezidentė palinkėjo, kad jau antrą dešimtmetį skaičiuojantis draugiškas Lietuvos ir San Marino dialogas ir toliau nuosekliai stiprėtų.

Informacija atnaujinta 2021.01.21 07:08