Prezidentė Dalia Grybauskaitė

Prezidentė pasveikino išrinktąjį JAV Prezidentą D. Trumpą

2016-11-09

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino išrinktąjį Jungtinių Amerikos Valstijų Prezidentą Donaldą Trumpą. Prezidentės teigimu, JAV nuosekliai rėmė Lietuvos laisvę ir nepriklausomybę, o abiejų šalių draugystę amžiams įtvirtino drąsi ir principinga JAV pozicija nepripažįstant Baltijos valstybių okupacijos. Pasak šalies vadovės, Lietuva tikisi, kad JAV ir toliau išliks tvirčiausiu bei artimiausiu mūsų valstybės sąjungininku.

Valstybės ir savivaldybių valdomoms įmonėms – papildomi skaidrumo filtrai

2016-11-08

Lietuvos Respublikos Seimas priėmė Respublikos Prezidentės inicijuotas Vietos savivaldos, Korupcijos prevencijos ir Konkurencijos įstatymų pataisas, kuriomis valstybės ir savivaldybių valdomoms įmonėms nustatomi didesni skaidrumo ir viešumo reikalavimai. Prezidentė įstatymų pataisas inicijavo praėjusių metų pabaigoje į viešumą iškilus skandalingoms istorijoms apie Druskininkų savivaldybei priklausančioje įmonėje, poilsio centre „Aqua“, nemokamai teiktas paslaugas aukštiems valstybės pareigūnams, joje įdarbintus savivaldybės darbuotojų giminaičius. Neviešinama valstybės ir savivaldybių valdomų įmonių...

Prezidentė įteikė skiriamuosius raštus Lietuvos ambasadoriui Švedijoje

2016-11-04

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė įteikė skiriamuosius raštus Lietuvos ambasadoriui Švedijos...

Lietuva – pasaulio lygio išradėjų šalis

2016-11-04

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė atidarė Vilniuje vykstančią konferenciją „Išmani Lietuva“....

Prezidentė pasveikino Valdą Adamkų jubiliejaus proga

2016-11-03

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino Prezidentą Valdą Adamkų 90 metų jubiliejaus proga....

Prezidentė naująjį Seimą kviečia į pirmąjį posėdį

2016-11-02

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasirašė dekretą dėl naujai išrinkto Lietuvos Respublikos Seimo pirmojo posėdžio sušaukimo. Naujai išrinktą Seimą į pirmąjį posėdį šalies vadovė kviečia lapkričio 14 dieną (pirmadienį), 12 valandą. Vadovaudamasi Konstitucija, Prezidentė, naujai išrinktam Seimui pradėjus darbą ir kadenciją baigusiai Vyriausybei grąžinus įgaliojimus, per 15 dienų pateiks Seimui svarstyti naujo Ministro Pirmininko kandidatūrą.

Informacija atnaujinta 2020.07.06 13:38